Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hey csajok undorítónak tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hey csajok undorítónak tartjátok ha egy pasinak sárga a foga? Elutasítanátok az ilyeneket ha próbálkoznának? V ez nem számít?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 23:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
bocs, képet nem töltök fel...
2012. júl. 8. 23:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tartozik az első számú kritériumaim közé a fog színe. Az viszont nagyon fontos, hogy legyen foga :DDD

Amúgy ha nekem tetszik összképre a pasi, illetve igényes, akkor nem hiszem, hogy a sárga fogai miatt nem kap egy esélyt.

2012. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ha genetikailag ilyen, ne foglalkozz vele! illetve persze, ápold meg minden. ha természetesen ilyen, nem baj sztem. ne legyen emiatt kevesebb önbizalmad!

(fiú vagyok amúgy és nekem se olyan nagyon szép de sok mindent nem tudok vele csinálni, beszéltem fogorvossal erről)

2012. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy sárgák! Az enyémek genetikailag rohadnak, olyan szarok! Folyton törik, meg húzni kell őket, mert menthetetlenek, csak a korona segíthetne, amire nincs pénzem, tartok tőle, amíg ilyen rosszak a fogaim, nem is lesz szép barátnőm.
2012. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 12, # 13 kösz a biztató válaszotok:D

# 14, úristen, nem szívesen lennék a helyedben :(

2012. júl. 9. 12:17
 16/16 cseszter20000 válasza:
én nem. de am nem is azt nézem meg egy fiúban azonnal
2012. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!