Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy gazdag lány, de utálom a gazdagokat

Figyelt kérdés

15 éves és előfizis telója van, iPhone, hatalmas kertes házuk van. Nagyon szép lány és tetszünk egymásnak, csak 1 bibi van. Utálom a gazdagokat, a hülye társaságaikat, a puccos bulijaikat és stb. Meg én csóró vagyok és ez így nem jól jönne ki. Még is mit tegyek? Koptassam le? Úgy érzem, hogy szeretem :(


17/F



2012. júl. 10. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz jobban? A csajt, vagy az előítéleteidet? Tiéd a döntés!
2012. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ha ez alapján ilyen messzemenő következtetéseket vontál le, akkor gratulálok. Nőj fel, azután kezdj el komoly kapcsolatot keresni.
2012. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár romantikus filmet, és okulj.
2012. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Büntesd a kizsákmányoló burzsoáziát egy kemény 20centis doronggal!!!!
2012. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező bocs,hogy ezt írom de egy gyökér vagy.Miért utálod a gazdagokat?

Mit ártottak neked?Tipikus magyar hozzáállás,dögöljen a szomszéd tehene is :O :(.

Hihetetlenek vagytok.Ezért se leszel sose gazdag,ha így állsz hozzájuk.

Először inkább fejleszd a személyiségedet nagyon rád férne,a saját érdekeben.

Aztán ha normálisan gondolkodsz közeledj a lány felé,vagy engedd el.


24Ffi

2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyökér vagy, de én nem kérek ezért elnézést. 17 éves vagy. Pénzért feltehetően még sosem dolgoztál. Miért probléma neked, hogy van, aki megdolgozott azért, amije van (most vegyük úgy, hogy azért gazdagok). Baromi gyerekes ez a hozzáállás. A kislány jobban jár, ha a közelébe sem mész.
2012. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 perfectlie ***** válasza:

Ne foglalkozz az eddigi válaszokkal,én értem miről nbeszélsz én is utáltam a gazdagokat ennyi idősen.Ez természetes attól aki nem az,de még a közelébe sincs:)

Viszont én is összejöttem egy gazdag lánnyal,és bár tartottam tőle,hogy kínos lesz,hogy szegény vagyok épp az ellenkezője történt.Szeretett a családja,szeretett ő is,nem tettek megjegyzést a családomra,a pénzre,sőt,még nyaralni is vittek magukkal többször is.Igazi nagy szerelem volt,és bőven megérte összejönni vele.

Mindenképp jöjj össze vele,drukkolok!!!:)

2012. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne légy irigy rá, inkább örülj neki, hogy vannak még gazdagok, és az egyik éppen téged szeret
2012. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nyugi, ez tipikus irigy magyar proli hozzáállás csak, jelentsd fel őket a nav-nál,már csak az hiányozna az összképből


amúgy kertes ház+előfizetéses iphone=gazdagságLOL

max jómódúság, nem láttál még te se gazdag embert szerintem(nem is fogsz ilyen irigy élettel)

2014. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!