Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap (szombaton) este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap (szombaton) este a barátnőmmel kimentünk a debreceni főtérre beszélgetni. Normális, hogy kb 10 fiú jött oda hozzánk, hogy nem akarunk-e ismerkedni? Miért hiszik azt a pasik, hogy szombat este minden lány ribanccá válik és megkapható?

Figyelt kérdés

Ültünk egy padon, rendesen felöltözve, rajtam miniruha, a barátnőm meg testhez álló naciban volt. Semmi kihívó öltözet vagy viselkedés.

Volt egy öreg (40-es) pasi, aki leült egy közeli padra és végig felénk fordulva bámult.

Aztán kigyúrt csávó jött, aki bele se fért a pólójába, de olyan gyenge, önbizalom hiányos szöveggel, hogy megsajnáltam és inkább elküldtem vissza a barátaihoz, ne szenvedjen. Hallottam, amikor azt mondta a többinek, hogy úgy meglepődtek, hogy azért nem jött össze, ment a mentegetőzés. Közben csak egyszerűen nem akarok ismerkedni vele...

Később 3 arab vagy pakisztáni srác, csúnyák, kövérek, szőrösek, Basic English-t hablatyolnak, nagyon nyomulósan. Azt hitték hasra esünk és megvan az aznap esti szexpartner?

Meg még egy csomó kisfiú, akiknek még fenekükön a tojáshéj, de csoportosan bátorra itták magukat és a haverok előtt primitíven, ordítva próbálnak bizonyítani, hogy ők fel tudnak szedni nőket.


Nem érzik a férfiak, hogy mikor és kikkel nem kellene ismerkedni? Ülök a barátnőmmel, akit régen nem láttam és csak beszélgetni szeretnék, erre mindig leszólítanak.

A férfiak ennyire elfelejtettek ismerkedni, normálisan viselkedni? Miért vetkőznek ki magukból ennyire, ha isznak és miért hiszik azt, hogy ez bejön bárkinek is?


19/L


2012. júl. 15. 20:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
5%

25/F

Te meg az a tipikus jópofizó, glóriával mászkló p.cs vagy aki azt hiszi majd ilyen nyájas stílussal ágyba viszi a csajokat.

Nem miiiiindegy, úgyis egyre megy ki a dolog: kefélés


Kedves kérdező te meg egy igazi álszent vagy, aki azt hitte, hogy majd ezzel a kérdéssel mindenkinek összefacsarítod a kis szívét.

Hagyjuuuuuuuuk ugyan olyan nyommmer vagy mint a többi.

Ja é azt hiszed 19 évesen olyan nagy komoly nő vagy??

Hát azért még neked is van a kis popsidon egy kis tojáshéj.

2012. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
52%
Jajj ne már! :D ezen már kínomban is nevetnem kell. Ha meg nem ment volna oda senki és látványosan minden srác leszólított volna minden arra járó csajt, csak pont titeket NEM!! akkor meg jönne a sírás, hogy ennyire rondák vagyunk? nem kellünk a pasiknak? vagy mért ennyire töketlenek, hogy nem mernek odajönni hozzánk, pedig a barátnőnkkel arra vártunk, hogy valaki megszólítson bennünket, azért is mentünk miniruhában, meg testre simuló ruhában, de még így se? Mi van a mai pasikkal, mért nem mernek kezdeményezni?? Tessék, most odamentek, kezdeményeztek, (most meg már ez a baj)... ti meg ostoba tyúk módjára elküldtétek őket. Gratulálok! :)
2012. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
8%
Én azt mondom,normális,hogy odamentek hozzátok. Mostanában úgyis annyi az önbizalom hiányos,mind a fiú,mind a lány oldalon. Mi az,hogy normálisan ismerkedni? Van erre recept? Mellesleg ez legyen a legnagyobb probléma életedben..
2012. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
34%
Én normális férfinak tartom magam, én nem mentem volna oda hozzátok. Csak a részeg gyökerek mentek oda, egy normális sem, milyen érdekes. De tudod mit, ilyen lányhoz, mint te, aki egónövelésből ír ki effajta kérdéseket, egyébként se mennék oda. Igazad van, minden férfi paraszt, és minden nő tökéletes, pláne te, akihez 10-en is odamennek, micsoda főnyeremény lehetsz...
2012. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
8%
Miért, te inkább pénteki r.banc vagy?
2012. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!