Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mit jelenthet akkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mit jelenthet akkor? Én már tényleg semmit nem értek! Miért vagytok ilyen bonyolultak lányok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy most mi vagyok csúnya vagy helyes? Vannak lányok, akik helyesnek mondanak, de akkor miért van az, hogy most is nem rég chaten egy lány elkérte az fb-m és profilképem látva lelépett és nem is jelölt be.

Miért hazudtok nekem, hogy helyes vagyok, ha a valóság azt igazolja, hogy ronda vagyok?!



2012. júl. 15. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van akinek tetszel és van akinek nem ez ennyire egyszerű
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem akarnak megbántani?

Egyébként biztos nem az a lány mondta rád, hogy helyes vagy, aki elkérte a fb-od. Lehet, hogy neki nem vagy helyes, de másnak az vagy. Emberek vagyunk, és szerencsére nem egyformák, tehát az ízlésünk is más.

2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát nő létemre én is néha rájövök hogy bonyolultak és kiszámíthatatlanok vagyunk .

De ö csak szopatott .

2012. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt arról van szó, hogy van, aki szerint helyes vagy, van, aki szerint meg nem.


Amúgy meg rosszindulatú emberekkel nem kell foglalkozni.

2012. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

najó de amit most mondtál abbol az jön le hogy helyesnek tart de még nem látott??


ha így van akkor a külsődre nem mondhatta h helyes vagy mert nem látott

2012. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ti tényleg annyira általánosítani akartok, mármint ti fiúk, hogy legszívesebben minden nőt egy kalap alá vennétek??


A nők ízlése más! Maguk a nők is mások! Vannak közös jellemzőik, de egyébként nagyon különbözőek lehetnek ízlésben, gondolkozásban.

2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Élőben nem szoktam csajozni, meg nem is nyomulnak rám, én inkkább visszahúzódó, gátlásos srác vagyok. Neten látták képeimet, néha volt, hogy aki vissszaigazolt lány, az lájkolta a képeimet és írta, hogy helyes vagyok meg, hogy nem hiszi el, hogy még nem volt barátnőm sosem, mert tényleg jóképű vagyok. Én már inkább rondának érzem magam, ezek után, ami ma is volt. Fogalmam sincs mi számít szépnek egy fiúban, hogy lehetnél minden lány számára kelendő én is végre. Folyton stresszelek és mrá nem is merek képet küldeni magamról, mert tuti lelépnek al ányok, amitől ismét egy senkinek érzem magam, megalázva és megsértve,meg elszomorít ez, hogy ilyen ronda lennék tényleg? :(
2012. júl. 15. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

"hogy lehetnél minden lány számára kelendő én is végre"


Ezt az egyet sehogy. Egyes lányoknak megfelelhetsz. De mindnek soha.


Aki nekem tetszik, az barátnőm szerint gizda, piszkafa, stb. Aki neki, azt én bottal sem piszkálnám meg.


Ennyi. :)

2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ízlések és pofonok, valakinek tetszel, valakinek nem és van, aki nem akar megsérteni. Viszont, ha hagyod, hogy ennyire elbizonytalanítsanak, az nagyon rossz, mert nem csak rosszul fogod érezni magad a bőrödben, de ez látszani is fog, ami miatt akár a közeledben lévők is lehangolódnak. Ne törődj azzal, ha valakinek nem tetszel, úgy sem tetszhetsz mindenkinek, felesleges ezen rágódni. Bármilyen gátlásos is vagy, próbálj meg néha személyesen megszólítani lányokat, hidd el, sokkal inkább érdemes arra alapozni, hogy élőben, hogy reagálnak, mint arra, hogy lájkolják-e a képeidet, vagy sem. :)
2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaaaj, te biztos olyan "helyesnek mondott" srác vagy.

Akiről senki nem gondolja, hogy ő maga járna vele, de más lány biztos járna veled, csak éppen sose az, akivel éppen beszélsz.


Magyarul: a lányok nem őszinték. És nem is bonyolultak, csak nem akarnak megsérteni.


Nem lehetsz valami szuper pasi, de ettől még nem feltétlenül vagy kifejezetten ronda. Max átlagos, ami már elég ahhoz, hogy egy lány ne akarjon tőled többet.


Küldj képet vagy facebook profilt, mert ilyen kérdéseknél totál esélytelen megítélni, hogy mi a baj a külsőddel.

2012. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!