Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért idegesednek be a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesednek be a nem top10-es pasik, ha megmondom őszintén hogy számít a külső is?

Figyelt kérdés

én pl. imádom a belső értékeket. de komolyan. nézem is a pasikban csak botrány hogy mennyire nincs viszont külső.

rengetegem megsértődtek mikor megmondtam hogy nem jön be az hogy van rajta háj, hogy ugyanazt a felsőt hordja egész héten, hogy rusnya nekem a szakálla, hogy utálom a kopaszokat...

és én vagyok a rossz.

lehet, de ha egyszerűen nem gerjedek rá, akkor szerintem semmi keresnivalóm mellette! nem tudok olyannal lenni aki nem tetszik, vagy legalábbis nem tudom elviselni a külsejét!

tényleg, nagyon soknak imádtam a belső értékeit de ezek miatt képtelen voltam férfiként nézni rájuk.

és nem kértem hogy változtassanak, soha. de mikor őszinteséget kértek, megadtam. fájt biztos, de hát ők kérték és azért még nem kéne elszidni mindennek


2012. júl. 17. 00:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mert rondák
2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nagyon nehéz kérdés. Nem voltunk ott, nem tudjuk, milyen stílusban mondtad. Mert azért itt leírva elég keményen hangzik. Ami nekem pozitív, hogy olyan dolgokat kifogásolsz, amin lehet változtatni.
2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Most szerintem még magadnak is hazudsz az első mondatodban.
2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A külső csak őket érdekelheti.
2012. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

miért hazudnék? nagyon fontos a belső számomra, értékes egy barátságban...de egy kapcsolatban mást keresek, azt hogy izgasson már a pasi illata, teste is és ha nem is annyi mindenben értek egyet mint egy baráttal, de legyen sok közös téma.

és hiába tudja valaki még a kvantumfizikát is érdekessé tenni a számomra ha mondjuk szőrös a háta.

ezek felett nem tudok elsíklani

2012. júl. 17. 00:30
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megértem, de ha nagyon kegyetlenül mondod, az sértő tud lenni. Építő jellegű kritikát mondjuk mindenki szívesen fogad.
2012. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

talán mert senki nem örül annak ha keményen,szinte sértő módon a fejéhez vágják az igazságot. Nem baj az őszinteség,de nem kell feltétlenül túl őszintének lenni..Lehet a dolgokat szépen,finoman is tálalni.

Feltételezem,hogy neked sem tetszene ha valaki teljesen őszintén kritizálna. Hiába mondod,hogy te elvárod a teljes őszinteséget, ez nem így van. Mindenki ezt mondja,de senki nem akarja átélni,hogy kritizálják..

Hidd el,te sem vagy tökéletes, benned is van hiba,csak a többiek toleránsak..

2012. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

hagytak el engem is de én nem faggattam agyon hogy miért.

elfogadtam azt hogy annyit mondott, nem tudtalak megszeretni és kész.

én nem értem miért szeretnek egy amúgy is fájdalmas dolgot továbbragozni aztán meg megsértődni.

most nem lett volna jobb ha azt mondom hogy "barátként értékellek" mintsem az unszolására hogy "hagyd ezt a szöveget, legyél őszinte" megmondom hogy nem bírom a kecskeszakállat... úgyse fogva levágni ha ő saját magát olyannak szereti és nem építő ez a tudat számára hogy valaki szerint ocsmány...most nem? nem segítek neki semmit mégis ezt kérik

én pont ezért nem kérem. nem tudok mondjuk magamnak kisebb orrot, vagy nagyobb mellett csinálni, vagy átrendezni a képemet meditálással :D

2012. júl. 17. 00:40
 9/30 anonim ***** válasza:

két eset van:

- nem kérték, hogy őszinte légy, de te mégis elmondtad nekik

- ha meg kérték, akkor nem voltak igazán kemény férfiak, mert ilyet az nem kér soha, mert ismeri magát


megjegyzem fogalmazhatnál finomabban. én is koptattam le ronda lányokat, na de nem ilyen stílusban. nagyon lekezelően beszélsz. ha azt mondanád, hogy: "nekem nem tetszenek a kopaszok" úgy rögtön más lenne.

mellesleg fura, hogy milyen fiúkkal ismerkedsz, mert a tisztaságra tényleg lehet ügyelni. megértem, hogy nem tetszenek a kövér, szakállas kopaszok, de ez a stílus nem vall szép, kedves, kiegyensúlyozott nőre.

szerintem célszerű elgondolkodnod azon is, hogy te mit tudsz adni egy férfinak és ahhoz igazítani az elvárásaidat. miért van az az érzésem, hogy nem vagy jófej, nem vagy kivételes szépségű és odaadó szerető? ha ezek nincsenek meg, szállj le a magas lóról, ha tényleg szeretnél hozzád illő partnert, ezzel nem azt mondom, hogy valami gusztustalan rondasággal kezdj, igenis válogass.

megértem a problémádat, de ez a hangnem visszataszító

2012. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

"fontos a belső számomra " "egy kapcsolatban mást keresek.."


Szerinted nem vagy idióta,vazze?Nem hazudsz magadnak? Szövegértési problémáid vannak?

2012. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!