Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért idegesednek be a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesednek be a nem top10-es pasik, ha megmondom őszintén hogy számít a külső is?

Figyelt kérdés

én pl. imádom a belső értékeket. de komolyan. nézem is a pasikban csak botrány hogy mennyire nincs viszont külső.

rengetegem megsértődtek mikor megmondtam hogy nem jön be az hogy van rajta háj, hogy ugyanazt a felsőt hordja egész héten, hogy rusnya nekem a szakálla, hogy utálom a kopaszokat...

és én vagyok a rossz.

lehet, de ha egyszerűen nem gerjedek rá, akkor szerintem semmi keresnivalóm mellette! nem tudok olyannal lenni aki nem tetszik, vagy legalábbis nem tudom elviselni a külsejét!

tényleg, nagyon soknak imádtam a belső értékeit de ezek miatt képtelen voltam férfiként nézni rájuk.

és nem kértem hogy változtassanak, soha. de mikor őszinteséget kértek, megadtam. fájt biztos, de hát ők kérték és azért még nem kéne elszidni mindennek


2012. júl. 17. 00:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

neked vannak szövegértési problémáis. kifejtettem hogy a belső barátságnál fontosabb.

ha pasit akarok, vele mást is akarok mint bonyolult témákon elmélkedni.

sőt, főleg hogy mást akarok vele. együtt összebújva aludni, szexelni amennyit csak lehet, sétálgatni és csodálni a természetet, ilyenek.

egy pasival én nem a glaukóma tüneteit és kezelését akarom megvitatni vagy vele együtt elemezni miért nem talál nőt mint egy havernál, hanem a kis közös dolgokat megbeszélni hogy hova tervezünk bulizni.

te nem fogtad fel amit írtam, azt gondolom tipikusan az a kategória vagy amiről írok.

fontos a belső de nem egyforma arányban. barátságnál CSAK AZ SZÁMÍT, kapcsolatban meg AZ IS számít DE NEM CSAK AZ. most megértetted végre? ^^

2012. júl. 17. 01:02
 12/30 anonim ***** válasza:

ma 00:46

tökéletesen leírta a lényeget.

A stílusod alapján nekem például nagyon nem vagy szimpatikus kérdező,és kétlem,hogy bárki is jó fejnek tartana az őszinteségeddel. Nagyon lekezelő vagy, kár hogy nem látok képet rólad,mert lehet hogy bár finomabb stílusban de túl őszinte lenék hozzád.. Egy biztos. Nem vagy tökéletes,és jó fej sem, sőt aranyos ,szerethető sem vagy..

24/F

2012. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Te nem őszinte vagy, hanem idegesítően b..kó.. Nem sértésből írom,de nagyon összekevered az őszinteséget a kötekedő,beszólogatásokkal..A kettő nem ugyanaz..A modorod úgy pocsék ahogy van
2012. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

lehet hogy úgy pocsék ahogy van, lehet hogy bunkó vagyok, de ez engem nem hat meg :D

képet, azt nem fogsz kapni, f.sz a s.ggedbe aranyom :D

viszont mégis, elég sok pasi akar velem járni és ők kérik maguknak az őszinteséget.

én lennék velük kedves, mondanám hogy "hát úgy érzem hogy nem illünk össze". nem én tehetek róla hogy ezzel nem elégszenek meg és jön az idegesítő Miért?, meg Legyél őszinte?

amikor mondom még hogy hagyjuk, akkor sem áll le, hát megkapja, egészségére.

akkor sem értem minek kell besértődni ha ő akarja :D vlsz kell egy ürügy hogy utálhasson és nehogy szembe kelljen néznie a hibáival hanem okolhasson mást :D

egyébként még annyit hogy ha nagyon ronda lennék, nem akarnának velem járni :D

2012. júl. 17. 01:14
 15/30 anonim ***** válasza:

Azért mert lekezelően mondod meg nekik. Nekik is vannak érzéseik, és ők sem tűrik meg a bunkó lányokat akármennyire rondák is.

Mindenkinek vannak hibái, és senki sem lehet tökéletes. A többiben viszont igazad van, hogy mi fontos általában egy kapcsolatban, és nem illik megváltoztatni a másikat, stb. Ebben egyet értek.


Viszont egy finomabb hangnemet felvehetnél a lekoptatás során, ha már vadászgatsz és ennyire válogatós vagy.

2012. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

a vicc hogy nem is nagyon akarok kapcsolatot, mindenkihez mint haver közelítek.

ha valaki tényleg tetszik,arra tényleg "vadászok" de azt meg minek koptatnám le...

akikről itt szó van általában olyanok akik eljátszák eleinte hogy oké csak barátság lesz (mert mondom nekik gogy nem akarok többet). végül mégis bepróbálkoznak és mikor ismétlem önmagam akkor jön az alábbi szitu.

tehát rájuk mint írtam, nem férfiként nézek.

2012. júl. 17. 01:19
 17/30 anonim ***** válasza:
Értelek, és ha tudod a problémára a megoldást, akkor minek tettél fel feleslegesen kérdést?
2012. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
és mit nem utálsz?:D
2012. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
az őszinteség véleménykimondása és a b..kóság között nem túl nagy a határ,nem lehet hogy eltévesztetted?
2012. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj, ha nem tetszenek és meg is mondod, csak lehet, hogy finomabban kéne közölni. :) Lehet, hogy te nem akarod megbántani őket és nem is érzed bántónak, amit és ahogy mondasz, de ők valószínűleg igen. Ezt nem kritizálásból írom. Sokszor nehéz megérezni, hogy a másik mit érez bántónak.
2012. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!