Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért idegesednek be a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesednek be a nem top10-es pasik, ha megmondom őszintén hogy számít a külső is?

Figyelt kérdés

én pl. imádom a belső értékeket. de komolyan. nézem is a pasikban csak botrány hogy mennyire nincs viszont külső.

rengetegem megsértődtek mikor megmondtam hogy nem jön be az hogy van rajta háj, hogy ugyanazt a felsőt hordja egész héten, hogy rusnya nekem a szakálla, hogy utálom a kopaszokat...

és én vagyok a rossz.

lehet, de ha egyszerűen nem gerjedek rá, akkor szerintem semmi keresnivalóm mellette! nem tudok olyannal lenni aki nem tetszik, vagy legalábbis nem tudom elviselni a külsejét!

tényleg, nagyon soknak imádtam a belső értékeit de ezek miatt képtelen voltam férfiként nézni rájuk.

és nem kértem hogy változtassanak, soha. de mikor őszinteséget kértek, megadtam. fájt biztos, de hát ők kérték és azért még nem kéne elszidni mindennek


2012. júl. 17. 00:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

Lehetsz akármilyen helyes csaj a lelked egy rohadt almára emlékezteti az embert...Borzalmas a hozzáállásod,és nyugodj meg,,a legtöbb srác csak megdugni akar, se többet se kevesebbet.. Biztos szar érzés lehet,hogy senkinek nem kellesz csak egy dugásra..

Amúgy az is érdekes,hogy felteszel egy kérdést,hogy miért akadnak ki ha őszinte vagy( ami nem őszinteség,hanem bunkó megnyilvánulás) de te primitív hangnemben reagálsz ha őszinték hozzád..(idézlek..lófa** a se***dbe aranyom kifejezés)

Ha te nem viseled el a kritikát,miért várod el,hogy más is elviselje..

Nekem nyolc,hogy mit gondolsz vagy sem..de az biztos, hogy ilyen viselkedéssel tartós kapcsolatod nem gazán lesz..Senkinek nem kell ilyen csaj még akkor sem ha helyes..

26/F

2012. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

a tapasztalatok nem ezt mutatják :D különben nem írtam volna ki a kérdést :D

és ha valaki bunkó módon közelít ne várja hogy bűbájosan kedves legyek hozzá :D minek küldenék képet valakinek aki azt írja hogy eleve hibákat keresne bennem, meg kritikát mondana. kértem? nem, úgyhogy fogja szépen vissza magát. mellesleg nem erről szólt a kérdés hanem pont arról hogy ezek a srácok követelőzni kezdtek az okokért, miért nem kellenek, aztán meg hisztiztek hogy fáj az igazság ^^

nem érdekel mit gondolsz rólam? engem sem hogy Te mit gondolsz, mi közöm egy vadidegenhez :) egyébként meg áltathatod magad nyugodtan azzal hogy a "bunkó" lányok senkinek nem kellenek... ó dehogyisnem :D ha megnézed ezt az oldalt láthatod hogy kb. fele kérdésben arról sírnak a rendes pasik hogy miért a szemetek kellenek csak a lányoknak. fordítva szerinted nincs így? szíved joga olyat keresni aki nem mer visszaszólni, ez engem nem érdekel :D de nem alkothatsz olyan helyzetről véleményt ahol nem voltál ott, amit nem láttál :P

szóval, bújj csak el nyugodtan, mert még házzassági ajánlatot is kaptam :D itt, egy anonim oldalon sokkal nyersebben lehet fogalmazni és élek is vele :D de ettől még nem láttál a való életben --> nem tudod miért tetszek sok pasinak. na :*

2012. júl. 17. 18:29
 23/30 anonim ***** válasza:
szerintem ez már nem nyers,hanem inkább faragatlan volt. Attól,hogy ez egy anonim oldal,nem szükséges és kívánatos egymást durva hangnemben minősíteni,lehet hogy te (kérdező) úgy érzed a kommentelő elvetette a sulykot,de a válaszoddal TE IGENIS MÉLYRE SÜLLYETTÉL
2012. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

azt úgy írják hogy süllyeDTél.

te sem lehetsz túl magasan XD

2012. júl. 17. 21:44
 25/30 Marci85 válasza:

pff jól el vagytok tiszta barátok közt.

Az egyik válaszolóval értek egyet, lehet finoman is mondani. De férfiaknak könnyebb utána mert nem kell veled foglalkozni.

kérdező hány éves vagy? 26F

2012. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

szíves elnézésed kérem a gépelési hibáért,de ebből az apróságból is kitűnik hogy nem finomkodsz,ugyanis rögtön keményen visszarúgtál....


szerintem inkább valami latin-amerikai sorozat

2012. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
nagy forma lehetsz te kérdező:D dobnék rád egy lájkot ha lehetne :D
2012. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ilyenen hülyeség megsértődni. Te se sértődsz meg, ha egy pasi megmondja, hogy rühelli a stílusodat, és inkább járna a világ legrondább nőjével, de veled akkor se jönne össze, ha egyedül lennél a Földön. Én nagyon utálom a hozzád hasonló nőket (nem téged, téged nem ismerlek) viszont szerencsére nagyon sok jófej csaj van, akikkel örömmel vagyok, így ilyenekre max. este pazarolok egy kis időt, ha bedobja a véletlen kérdés őket itt. Lehet, hogy neked azért megy ennek lerázása magadról, mert túl öntelt vagy, nekik meg nem megy, mert bénák, és nincs önbizalmuk, mert valszeg sokat csesztették őket életük során, és idegesek lesznek, hogy itt egy újabb példány, aki kidobta őket. Sose értettem egyet velük ebben, de kb. értem, hogy ezért csinálják. Azt is értem, te miért kérdezel ilyeneket, de ezzel sem értek egyet. Én elfogadom a szánalmas embereket is, mert toleráns vagyok! :)
2012. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A Te gyöngyszemeidből erre válaszolnék csak:

"szíved joga olyat keresni aki nem mer visszaszólni"


Nekem nem kéne olyan lány, aki nem mer visszaszólni, sőt ha ilyen lenne, megpróbálnám kicsit vagányabb irányba terelni. Engem a hozzád hasonlókban az undorítana csak, hogy primitív, bunkó módon szólnak vissza, és erre büszkék, mert ennyire futja nekik.


Egyedül azért nem bosszant fel, ha primitív lib*kat látok, mert nagyon sok értelmes, kedves nő szaladgál szerencsére mindenfelé!

2012. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nos, elég bunkó a modorod, ha az életben is így hajtod el a férfiakat, nem csoda, ha idegesek lesznek.


Amúgy a nők is megsértődnének, ha egy férfi a szemükbe mondaná, hogy mondjuk "bocs, de D kosaras alatti mellel nem vagyok kíváncsi rád".

2012. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!