Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (lent. )

Figyelt kérdés

3 éve ismerek egy lányt, aki kicsit messzebb lakik mint én.

Felhoztam, hogy mi van akkor, ha átjön hozzánk, akár csak 2 napra is. Azt mondta, hogy benne van, de itt jön a bökkenő- nem tudom, hogy anyumék megengednék-e. Nem merem megkérdezni, mert bennem van az, hogy nem engedik meg, és minden szertefoszlik.. :(


Voltatok ti már hasonló helyzetben? Szerintetek megkérdezzem? Nem mondtam neki 100%-ra, hogy megengedik, de jó volna találkozni vele. :)


NORMÁLIS VÁLASZOKAT, HA LEHETNE!

17/F


2012. júl. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű-

Megkérdezed, megengedik, nyertél

Megkérdezed, nem engedik, gyúrsz még rá

Megkérdezed, megtiltják, közlöd vele

2012. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előre óvatosan mond meg neki,hogy"Nagyon szeretném,hogy itt legyél velem,de illik megkérdezni a szüleimet is,és csak akkor tudok neked biztosat mondani"

És ennyi,szerintem óvatosan,de légy vele őszinte:)


Egyébként ebben semmi gáz nincs,gondolom okos leányzó,tudni fogja,hogy mi illő,így szerintem abszolút megérti majd!

2012. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyökér :D:D Ha nem kérded meg akkor nem fog nálatok aludni ilyen egyszerű. Nincs választásod, kérdezd meg. De szerintem anyud (ha jófej) biztos engedi, mert miért ne hagyná hogy a fia egy lánnyal legyen a szobájában...
2012. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És igen,én voltam ilyen helyzetben,hogy anyumék nem voltak itthon,áthívtam a párom,persze anyumnak rosszul esett,hogy nem kérdeztem meg tőle,mert megengedte volna.Azóta is szépen megkérdezem,és a páromnak is mondom,sosem volt még gond belőle!
2012. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megvárnám azt a hétvégét amikor egyedül vagyok itthon és voala nem kell tudni róla ..
2012. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy szobában lennénk. :D

Amúgy, én is ezen gondolkozom, hogy az őszinteségbe még nem halt bele senki..

Minél előbb kell megkérdeznem, mert a jövő hét az utolsó hét, amikor még ráérek, mert utána be kell mennem korházba, műtétem lesz :(

2012. júl. 18. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
anyu itt aludhat egy barátom?
2012. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!