Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig, mennyire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig, mennyire érdemes próbálkoznia egy lánynak egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Most leírok egy konkrét szituációt, de többször is volt már velem ilyen. Arra lennék kiváncsi, hogy a fiúk mit gondolnak ilyenkor, miért nem lépnek? A lehetséges okok szerintem: nem tetszem neki, van barátnője és hűséges, nagyon balf.... Szóval nagyon tetszik egy fiú, minden nap estére jár dolgozni és én mindig direkt arra megyek, próbálok szemezni vele (nem túl feltűnően, és nem nagyon közelről, de azért úgy hogy abból szerintem már látni kéne hogy érdeklődöm iránta) ő viszont csak néha néz rám, egyszer elment előttem nagyon közel de akkor meg tök másfelé nézett. megszólítani még nem mertem, többek közt mert ő horvát, nem biztos hogy tudunk valamilyen közös nyelven, meg azt se tudom mit mondanék neki. mit kéne tennem? nagyon szívesen megismerkednék vele, de ha nem is tetszem neki akkor fölösleges erőlködni. fiúk titeket zavar ha olyan lány néz benneteket aki nem tetszik?
2012. júl. 19. 17:46
 1/6 okoska31 ***** válasza:

gyanítom, hogy a konkrét esetben a közös nyelv hiánya tartja vissza. mégis, hogy a túróban beszélgetnétek? vagy tudsz horvátul?


általában pedig nem mindig egyértelmű nekünk pasiknak, ha tetszünk egy csajnak - attól is függ, hogy a csaj mennyire jól jelez. ha nem utasít el szavak nélkül, akkor próbálj más taktikával közeledni - nem csak az utca túlsó végéről ahogy mentek egymás felé próbálni szemezni..(én pl. el sem látnék addig...:))

2012. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.talán a nyelv még nem is akadály, mert ha esetleg nem tud angolul akkor én elmakogok vmennyit horvátul, meg ebből akár még vicces aranyos dolgok is kisülhetnek. az a baj hogy tényleg olyan "semleges" hogy yem azt nem látom hogy zavarnám őt, sem azt hogy érdekelném =/ talán ha a munkájával kapcsolatban próbálnék kérdezni, érdeklődni vmit?! ja meg arra is gondoltam hogy lehet hogy szégyellős, mert mindig a többi munkatársával jön egyszerre, lehet hogy így előttük nem mer "csajozni"?
2012. júl. 19. 18:03
 3/6 okoska31 ***** válasza:

leírtad a választ.


volt már olyan pasi, aki akkor ment oda hozzád egyedül, amikor a barátnőid ott voltak? nem hiszem...


próbáld meg kettesben.

és tényleg ne az utca másik végéről.


bár azért annak jó lenne utána járnod, hogy a horvát kultúrában (elég nacionalista nép) nem sértés-e, ha a nő kezdeményez.

illetve arra számíts, hogyha komolyodik idővel, neked kell költöznöd Horvátországba...

2012. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha, akkor tuti ez lehet...az a baj hogy egyedül még nem nagyon láttam őt. de majd valahogy "kinyomozom" merről jön vagy valami. azért a fejemet már csak nem veszik ha egy ártatlan ürüggyel beszélgetést kezdeményezek. aztán ha bejövök neki akkor utána már csak keresné ő a társaságomat, nem? vagy vannak olyan töketlenek akik még ez után is inkább hagyják a fenébe a lányt? amúgy én szívesen odaköltöznék, jobb szeretek ott lenni, azért is inkább az ottani fiúkra pályázom.
2012. júl. 19. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan töketlenek, hogy utánna se biztossak hogy azért jött oda a lány, meg lehet hogy őt épp más érdekli és később megbánja hogy nem foglakozott veled.
2012. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem sokszorvolt már h bámultak lányok. Odanézek, mosolyog. (Ez hülye?? Mibajavan?? Mit bámul annyit? Biztos van rajtam vmi... Mosolyog??.. Nevetséges vagyok..Szval ez a csaj ilyen bunkó h van rajtam vmi és csak távolrol röhög rajtam?) <= kb ilyesmi szokott menni a fejemben.

Ezért nekem ez kicsit idegesítő.

Szolj hozzá mert kitudjamit gondolhat rólad.

2012. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!