Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok ajánlani internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani internetes társkeresőket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol azért viszonylag sokan vannak fent, de nem kell előfizetni semmiért.Egyébként mit gondoltok az internetes társkeresőkről???

2012. júl. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta gáz! Én most a Randivonalon lógok, sok a diplomás, de komolyabb oldalnak tűnik a többitől. Alakulgatnak a randik. ;) A nem fizetősök esélytelenek, s aki nem fizet elő, vagy kép nélkül van az valószínű nem gondolja komolyan, vagy "vadász"! A loveponthu sem rossz, pörgősebb, de több a kamu, gyűjtögető, stb., stb., ...
2012. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Varga Vivien16 válasza:
szerintem ne neten próbálj ismerkedni.... társat keresni ! ebben a világban nem szabad...! tele van perverz, pedofil emberekkel.
2012. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szívesen próbálkozok a neten, de sajnos nemvagyok az a nagyon nyitott srác és nagyon nehezen kezdeményezek :/
2012. júl. 22. 20:58
 4/4 szelesoldier ***** válasza:

Párom.hu

Nekem ott sikerült rátalálnom a szerelmemre, igaz hogy csak havi 7 levél de egy is elég hogy elindítsd a folyamatot és onnantól tudtok már írni máshol is. Egy próbát megér!

22/F

2012. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!