Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 20-21 évesen szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20-21 évesen szeretnék gyereket szülni, akkor melyik korosztályban érdemes keresgélnem? A férfiak milyen korban akarnak gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretnék viszonylag korán szülni, de nem akarom, hogy csak én akarjam a gyereket, azt szeretném, ha a párom is szeretné. Szeretnék egy komoly kapcsolatot, és úgy gondolom, hogy van időm még arra, hogy keressek egy férfit, akit szeretek, és akivel majd gyereket vállalhatok, csak nem tudom, hogy melyik korosztályban kéne keresgélnem.

A barátaim mind azt mondják, hogy nem fogok ilyen férfit találni a korosztályomban, mert ilyen korban még nagyon kevesen gondolnak csak a gyerekvállalásra.

Milyen korosztályban kéne keresgélnem?


17/L



2012. júl. 23. 17:31
1 2 3
 21/22 Bea~ válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben,mert aki korban okés lenne,az téged tart fiatalnak,aki meg a te korosztályod az meg nem biztos,hogy 20-22évesen apa akar lenni.Ne korosztályra menj és ne is görcsölj rajta,de próbálj komolyabb fiúkkal ismerkedni.Én 20évesen szültem a lányom,az apja akkor 27 volt,de mint kiderült nem apának való(pedig akkor ő is akarta).5éves volt a lányom amikor összejöttünk a férjemmel,akkor ő szintén 27volt és vele minden remekül alakult. A lányom imádja,őt tartja és hívja apának és azóta van 2 kisöccse is.Nekem nagyon nagy szerencsém volt és mindenkinek csak azt tudom tanácsolni,hogy nagyon nézze meg kinek szül gyereket!Egy gyereknek családban kell felnőnie,de nem mindegy milyenben!Ha valaki rossz apa,akkor lépni kell.Egyik gyerek sem érdemel rossz apát vagy éppen anyát!Nem mindig a biológiai szülő nevezhető szülőnek!Bocsi kicsit már elkanyarodtam a kérdéstől.;)
2015. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
na hogy áll a dolog? :D
2015. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!