Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 20-21 évesen szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20-21 évesen szeretnék gyereket szülni, akkor melyik korosztályban érdemes keresgélnem? A férfiak milyen korban akarnak gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretnék viszonylag korán szülni, de nem akarom, hogy csak én akarjam a gyereket, azt szeretném, ha a párom is szeretné. Szeretnék egy komoly kapcsolatot, és úgy gondolom, hogy van időm még arra, hogy keressek egy férfit, akit szeretek, és akivel majd gyereket vállalhatok, csak nem tudom, hogy melyik korosztályban kéne keresgélnem.

A barátaim mind azt mondják, hogy nem fogok ilyen férfit találni a korosztályomban, mert ilyen korban még nagyon kevesen gondolnak csak a gyerekvállalásra.

Milyen korosztályban kéne keresgélnem?


17/L



2012. júl. 23. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30+ inkább. Sok olyan dolgo van, amit az apa tud átadni a gyereknek. Ezért is van ennyi látens homár, drogos, piás, mert szétszakadt családban nőttek fel.
2012. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezeket a csonka családok számlájára lehetne írni. Az ismerőseim többségének elváltak a szülei, és az egyikükkel élnek, mégsem drogosok vagy piások. A melegekkel meg szerintem semmi baj.
2012. júl. 23. 17:58
 13/22 anonim ***** válasza:

Fontos h szem előtt legyen tartva a jó cél.

Csak gyereket akarsz?

Vagy családot?

Azért nem mind1...

2012. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért várd ki a végét. Az egy dolog, hogy most mit akarsz, az meg egy másik, hogy öt év múlva, hogy látod a kérdést. Szerintem nem feltétlen korfüggő a dolog, vannak pasasok, akik fiatalon akarnak gyereket (az én apám például 23 volt, mikor születtem), a kornál fontosabb az egyén. Ha találsz egy olyan férfit, akivel el tudod képzelni az életed, akkor talán készen állsz a gyerekre.
2012. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ezt előre eldönteni, hogy hány évesen akarsz szülni... Mert akkor csak erre koncentrálsz, hogy szerezz egy apajelöltet, nem pedig arra, hogy egy másik felnőttel kölcsönösen boldogító kapcsolatban legyél együtt, és majd UTÁNA, közösen elgondolkoztok a jövőn...
2012. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A normalis ferfiak alltalaban 26-30 eves koruk környeken szoktak akarni gyereket. Persze vannak kivetelek. Ezert is szoktak mondani hogy kb 5-8 ev az idealis korkülönbseg.

A sajat korosztalyodban normalis apajelöltet nem fogsz talalni. Csak az ambicioktol mentes aljjanep között, akik a gyerekcsinalasbol elnek.

Azt mondod az anyagiakkal nem lenne gond? Miert? Csak nem a szüleid segitenenek? Na ezzel is vigyazz, mert sok "hozomanyvadasz" pasi is van.

Nekem 20 eves volt apam es anyam amikor születtem. Az anyagiak rendben voltak, sok segitseget kaptak az ösöktöl. Viszont en ugy erzem varhattak volna meg a gyerek temaval. Türelmetlenek voltak nagyon, nem valami jo nevelest kaptunk. Meg nem is volt meg hozza a kellö elettapasztalatuk. Pl.: emberismeret(ki mikor hazudik stb...) különbözö szamlak es hivatalos papirok intezesenek menete, es meg sokminden mas...

En 23 vagyok es ha visszagondolok, akar csak a 2-3 evvel ez elötti önmagamra...Haat nagyon naiv es buta voltam sokszor. Sokat okosodtam azota. En is szeretnek mar gyereket, ha engednek az anyagi körülmenyek akkor is varnek meg vele 2-3 evet hogy benöjön a fejem lagya.

Tudom, nem vagyunk egyformak, de gondolom te is jobbat akarsz a gyerekednek majd mint amilyen neked volt. Akkor is ha mondjuk neked jo gyerekkorod volt.

23L

2012. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
A nővérem várandós most 26 és a párja is annyi így szerintem ilyen korban már lehet találni érdemes apát.
2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

minnél öregebbet aki nyomot akar hagyni maga után de még nem sikerült neki.

mert ha válni akarn akkor neked qrva rossz lessz.de ha meghal akkor esetleg jó örökséget hagy maga után.

2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

helyes roma fiút keress és komolyan mondom! köztük majdnem mind akar családot, gyereket korán és ők nem lépnek le el se engednek!

vagy fehéret de 28-30 fölöttit

2012. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45- 50 év között
2012. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!