Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál sikertelen srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál sikertelen srácok! Ti is szoktatok gondolkozni ezen?

Figyelt kérdés

Azon, hogy miért is homoszexuálisnak születtünk, miért imádjuk ennyire a lányokat, miér kívánjuk minden porcikánkkal azokat, akik folyton csak elutasítanak és fájdalmat okoznak nekünk?

Én mostanság egyre gyakrabban gondolok erre, főleg azért, mert ahogy öregszem egyre erősebben kívánom alányokat, nem, hogy inkább csökkenne a vágy, de még inkább erősödik a női nem iránt, ez nagy baj, mert nekem sajnos nem adatik meg még egy alkalmi szex sem valamiért, nem vonzódnak hozzám a lányok. Úgy érzem átkozott vagyok és dühös, mérges a lányokra és a világra!

Már ott tartok, hogy simán lefeküdnék akármilyen lánnyal, csak legyen már valaki, mert nem bírom tovább. Megőrülök, megőrjítenek a vágyaim, amikor buszozok és meglátok egy lányt vagy a városban sétálva, egy lengén öltözöttet. Teljesen megőrülök értük, de tudom, ha leszólítanám úgyis elutasítana.


Nagyon sokáig21 éves koromig egyáltalán nem mertem a lányokhoz közelíteni még haver szinten sem, egész egyszerűen pont azért, mert nagyon vonzódtam hozzájuk és féltem, hogy nem vagyok elég jó nekik jellemre meg külsőre és úgyis csak lekoptatnának. Persze a fiúkkal könnyebben meg a spotnán beszélgetés is buszmegállóban, utcán vagy akárhol nagy vesztemre.

De, amint az utóbbi időben vége leszólítottam idegen lányokat a városban, még inkább megerősödött bennem az, ami miatt nem mertem tini koromban leszólítani egyet sem, az, hogy én nem kellek nekik. mindig lekoptattak valami indokkal vagy láttam a szemükben az érdektelenséget, esetleg az undort. :(


Azt hiszem, én tényleg jobban jártam volna, ha melegnek születek. :"(


2012. júl. 23. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Amire jutottál, az politikai érdekeket szolgál. Teljesen felesleges bármit magyaráznom ezzel kapcsolatban, mert nem átlátható annak aki a mátrixban él. Ezzel programoznak arra, hogy a veled homogén embereket. Engem több tucatszor próbáltak elcsábítani eltévelyedett férfiak (melegek), de mivel tudom az igazságot és ismerem a forrást, ezért fel vagyok vértezve az elmeprogramok és behatások ellen. A nők, és a férfiak is tele vannak hibás tudással, amely által irányíthatóvá, eszközzé, mitöbb tárggyá degradálódnak. A program része, hogy mindig légy elégedetlen magaddal. Ez jön a tévéből, de még a haverokon, barátokon keresztül is. Légy szilárd az identitásodban, te egy férfi vagy akinek jelenleg kardinális tudása hiányzik, vagy épp hibás ahhoz hogy családot alapítson vagy a kapcsolatait megfelelően alakítsa ki vagy tartsa fenn. Mivel generációkon át pusztították a forrást az emberből, ezért már szüleink, néha nagyszüleink is teljesen hamis tudás alapján éltek, és hibás mintázatokat adtak át. Így lehet kizsákmányolni az emberi lelket. A férfi identitáshoz a magad szemében le kell tenni az asztalra kőkeményen. Hogy sok sikertelenség ért ez feminizál mert férfi vagy, a nők pont férfiasodnak ha elveszik tőlük a sikert. Ha visszatérsz a forráshoz, ez a dolog aminek kapcsán felmerült a kérdésed lebomlik a tudatodban, és tudni fogod a helyed a világban.
2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem értem, mi a francért akar az összes magányos, lányoknál sikertelen srác az utcán meg más hasonló rázós helyeken leszólítani csajokat. A lehető legrosszabb hely az ismerkedésre, ahol épp hogy a legvonzóbb, legsármosabb csávók tudnak csak érvényesülni, akik nyilván nem ti vagytok. Bár persze ha az újabb kudarcokra hajtotok csak, akkor hajrá...
2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, a lányok közül legalább ugyanannyian érzik úgy, hogy senkinek sem kellenek, mint a fiúk közül. De még a legkiéhezettebb lány sem ismerkedik az utcán... legfeljebb ha valami extrém szupercsávóról van szó isteni szöveggel.

Próbálkozz a neten. De tudnod kell, hogy a lányok elsősorban nem szexre, hanem szeretetre, intimitásra, törődésre vágynak. Ha ezt megkapják tőled, akkor remélhetsz.

2012. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Döbbenetes, hogy mennyire úgymond a "szívemből tudnak szólni" mások. A

a hasonló élethelyzet, az ilyen szempontból közös sors ugyanazokat az érzéseket, indulatokat generálja az ilyen magunkfajta emberekben.

Én azért örülök annak, hogy nem születtem homoszexuálisnak. Így sem nagyon jártam jobban, de akkor szerintem is legalább ilyen rossz lenne a helyzet; ahogyan az egyik hozzászóló is említette. Én viszont azt sajnálom, hogy nem születtem állatnak; nekik sokkal könnyebben megy ez az egész.

Nálam a bátortalanság, félénkség a legnagyobb próbléma; de régen előfordult, hogy sikerült átlendülnöm a lélektani határon, és megszólítottam lányokat egy pár alkalommal. Mert nem kis bátorság, lélekjelenlét kell ehhez az egészhez. Persze, engem is elutasítottak. Most viszont újra azon gondolkozok, hogy megint meg kellene tennem. Ehhez viszont vállalnom kellene egy esetleges bunkó elutasításnak a kockázatát.

Akik olyan dolgokat írnak, hogy nem az utcán kell próbálkozni, azokat egyrészt meg is tudom érteni; de jó lenne, hogy ha belegondolnának abba is, hogy ez egy kényszerhelyzet! Ugyan hol máshol, ha egyszerűen nincsen más alkalom, lehetőség?! Könnyű beszélnie azoknak, tehát a többségnek, akik nincsenek hasonló helyzetben! Az ember ilyenkor, kényszerhelyzetben olyan dolgokhoz, eszközökhöz kénytelen folyamodni, amelyekhez úgymond "normális" esetben nem. Az ilyen emberek, köztük én is, végső kétségbeesésükben teszik meg ezt a dolgot, mert egyszerűen nincsen lehetőségük az ismerkedésre! Írok egy hasonlatot is. Ha az ember hosszú ideje vándorol a kietlen sivatagban, és már vize sincsen, akkor kétségbeesetten elkezd ásni, hátha vizet talál a földben. Azt hiszem, hogy ez jó hasonlat az ilyen helyzeteknek a szemléltetésére.

Az internettel is próbálkozok már igen régóta; de sajnos sikertelenül. Itt viszont már megvan bennem a kellő bátorság, kezdeményezőkészség; csak sajnos itt meg a lányok úgy viselkednek, ahogyan finoman fogalmazva nem kellene. Persze, én senkit nem próbálok meg erről lebeszélni; én is azt javaslom, hogy ki kell próbálni annak, aki ezt még nem tette meg; hátha másoknak nagyobb szerencséjük lesz.

Egyébként így van ez az utcai megszólításoknál is, soha sem lehet tudni, hogy az ember kivel áll szóba. Csak sajnos az elutasítások elveszik még azt a maradék kis kedvét is az embernek. De ahogyan említettem, mostanában újra ezen hezitálok. Ha valakinek van hozzá bátorsága, és nem kell úgymond "megerőszakolnia" magát mint nekem, akkor az már nagyon jó dolog.

2012. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Először is szedd össze magad! Hasonló cipőben jártam én is mint te. Elmesélek egy történetet, ami a napokban esett meg velem.

Éppen az egyetemről jöttem ki, már majdnem elsírtam magam, nem kellek senkinek, csúnya vagyok, lúzer...

Ahogy ballagtam egy másik tanszékre a „Mesterhez” szóltam. "Te figyu már, legyen már egy csajom!" Ecseteltem neki hogy milyen is legyen... Aznap két facebbok címmel, egy telefonszámmal és két e-mail címmel tértem haza. Plusz pénteken a vonaton is megismertem egy lányt.

Az érdekes az volt az egészben hogy általában, ami az esetek 99% át jelenti, olyan lányokkal találkozom, akikben semmi olyat nem fedezek föl ami benne is megvan meg bennem is. Egyszóval olyan aki megfelelne nekem és én is neki. Na most ők olyanok voltak, akik hasonlóak hozzám! :D Ráadásul nagyon! :D

De nem elég találkozni vele! Ha meg akarsz szerezni valakit, akkor folyamatosan akarnod kell! Minden nap! De nem azért mert csak meg akarod dogni, hanem mert szereted, imádod az illatát, odavagy a hangjáért... Ok, ha találkoztál valakivel aki NEKED szimpi! Akkor szabad az út! Időbe fog telni, az hogy mennyi időbe arra nincs szabály. Ebbe a "stádiumban" már csak egy dologra figyelj! Ne baromságokkal traktáld a fejét. :D A lányok nem hülyék, már akkor tudják hogy mit akarsz tőlük amikor az első lépést megteszed feléjük pl egy buliban... Egy dolog fontos nekik, hogy azok a dolgok amik az övék, érzések, gondolatok, stb... Szóval ezekben megtalálják benned a partnert. Most csúnya lesz de mi pasasok úgy mondjuk hogy vannak ú.n "tipikus női hülyeségek". Pl egyszer az egyik barátnőm nekiment itthon az ajtóban letámasztott létrának, amit már jó messziről látott. Elkezd morogni hogy miért van pont itt. Ilyenkor egy homlokpuszi és egy őszinte ölelés a legjobb megoldás, mert hát többek között azt szereted benne hogy nő! De vonatkozik ez bármi másra is és remélem érted hogy mire gondolok, mikor azt mondom hogy légy partner a számukra. Ez a legfontosabb, minden más csak másodlagos. Virág, csoki, vacsora...

Nem a külső számít hanem a belső!!! Na jó, azért ne legyen zsíros a hajad meg csipás a szemed, koszos a ruhád...


A feladat az hogy megkeress egy embert a sok közül. Arra hogy találj egy megfelelőt van valamekkora valószínűség. Legtriviálisabb példa, kockadobás. Neked hatost kell dobnod, erre 1/6 a valószínűség. A valószínűség arra hogy hatost dobj, megvan akkor is ha felemeled a kockát és eldobod és akkor is ha nem nyúlsz hozzá, nem csinálsz semmit. De mikor fogsz előbb hatost dobni?

Szóval cselekedj!


Ne hogy azt hidd hogy azoknak a csávóknak jobb akik falják a nőket. Ők az igazi nőt nem ismerik csak a puncit látják bennük és náluk ösztön szinten mennek a dolgok. De ha te embernek érzed magad, akkor az ösztönök helyett válaszd az érzelmeket.

Plusz ők rengetegszer emelik fel a kockát és kísérelnek meg hatost dobni...


Egyet biztosan mondhatok. Ha most fogod magad odamész egy lányhoz nagy eséllyel lekoptat. Menj a következőhöz, valószínűleg az is le fog koptatni és a következő is, meg az azt követő is...

De minél több lány koptat le, annál nagyobb lesz a valószínűsége annak hogy a következő szeretni fog és te is őt... :)

2012. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!