Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá hogy jöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy jöjjön el hozzám?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk de én azóta oda vagyok érte, facebookon naponta beszélünk, de még nem került szóba hogy randiznánk, mert sajnos messze lakik (1,5óra utazás). Szerintetek esélyes egyáltalán hogy lejön hozzám hogy találkozzunk? Vagy reménykedni is fölösleges?

20/N


2012. júl. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinálj valami faja kaját

legyen hűtve sör

és nyert ügyed van

2012. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyit nem képes megtenni, akkor a későbbiekben mi lenne?

Az én barátnőm Pozsonyban lakik és már 1 hét után rendszeresen lejártam hozzá, hajnal 5 órai keléssel, ráadásul télen találkoztunk, szóval először hóban-fagyban jártam. Aztán ő is megtette ezt psersze.


Ha már csalogatni kell valakit, az - szerintem - alapból nem jó, kérdezd meg kerek-perec, hogy lejönne-e, mert szeretnél vele lenni. Ha nem veszi a lapot, vagy nem kellessz neki, ki fog úgyis derülni.


Sok sikert!

2012. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ. ez lesz.. megkérdezem.

1-nek is kösz, sör az lesz mindenképp! :)

2012. aug. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!