Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne tőlem idősebb nőknél is próbálkoznom most már?

Figyelt kérdés

Lassan 23 leszek és először csak a 18-22 év körüli lányoknál próbálkoztam, sikertelenül, aztán valaki javasolta, hogy a fiatalosabb külsőm miatt (kb. 16-17-nek néznek általában az emberek) érdemes lenne 14-17 év körüli lányoknál próbálkoznom. Mostanáig náluk próbálkoztam, de igazából rájöttem, hogy a többségük buta kislány még és nem érett egy normális kapcsolatra. Reméltem találok végre egy rendes lányt, akivel összejöhetek, de nem így lett. Most gondolkozom, hogyan tovább, kinél próbálkozzak, milyen más módon, esetleg hol másutt?

Eddig főleg neten volt lehetőségem kzedeményezni, élőben ritkábban. Igazából sehogy sem sült el valami jól. A netes ismerkedés nagy hátránya a távolság, én távkapcsolatra nem vagyok képes jelenleg, munka nélkül, anyagilag lent vagyok.

Érdemes lenne tőlem idősebb nőkkel ismerkednem?



2012. júl. 31. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nőnél próbálkozz, aki HR-es, vagy főnökasszony! Akkor lesz pénzed utazgatni és nőzni is.
2012. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy munkát keress előbb. Mondjuk az se rossz, hogy ha szabad vagy és a szíved után tudsz menni. Ismerek olyat...
2012. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fejezd már be a rinyát, Imi!

Nagyon unalmas már. Bár most legalább előálltál egy új ötlettel...:D

2012. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!