Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtam a lánynak facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a lánynak facebookon, hogy találkozhatnánk 2odjára is. Azt mondta, hogy "lehet róla szó". Ez ilyen félválasz, ami előbb utobb kifogásokba megy át, hogy mégsem akar találkozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 23:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ezt így gondolod, nagyon számít a külső, nem tagadom, de a személyiség az rombolni és építeni is tud, és a tiéddel az a baj, hogy frusztrált vagy (csak szerintem) hogy vannak nálad jobban kinéző pasik


ezt már nem tudom hol hallottam, de megéri megjegyeznek


ha egy lány azt látja rajtad, hogy nem hiszed magad elég jónak, akkor hogyan felelhetnél meg neki, ha még magadnak sem tudsz


ha nem így van ne vedd magadra, de akárhogy is lesz sok sikert!

2012. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
de ő mit sem tud ezekröl...én elhivtam randizni, bejelentettem, hogy eljöhetne megint. Az, hogy jön egy jobb pasi, és az jobban tetszik a lánynak, akkor most én fejre is állhatok.
2012. aug. 4. 23:33
 23/30 A kérdező kommentje:

én elég jonak hiszem magam, de maradjunk a realitások talaján:


én nem vagyok magas, nem vagyok ferfias, erös testalkatu és joképü sem, mig mások ezeket alapbol megkapják a természettől.

2012. aug. 4. 23:35
 24/30 A kérdező kommentje:
és azok a fiuk akik alapbol jol néznek ki, viszonylag könnyen eljutnak szexig olyan lányokkal, akik vállalhatóan szépek, de nekem meg ilyen éppencsak összejöhet kategoriák. Pl ez a lány is jobban néz ki mint én.
2012. aug. 4. 23:36
 25/30 A kérdező kommentje:

meg is jött a kifogáshalmaz, jobban kinéző pasi bekerült badoorol a facebook ismerösei közül, egyértlemü a helyzet:


NEM KELLEK NEKI.

2012. aug. 5. 13:49
 26/30 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Sajnáltasd csak magad. Ha nyavajogsz, hogy a jobban kinéző pasiknak több az esélyük, attól tuti jobb lesz a helyzeted.


Igen, aki jobban néz ki, annak könnyebben megy. Aki kevésbé, annál meg nem áll fenn az a veszély, hogy valaki mellé csak dísznek kell és dugásra. Ha valaki talál nálad jobb faszit, akkor keress egy olyan csajt, akinek te vagy a legjobb. Ennyi. Ne rinyálj.

2012. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Óh ne aggódj annyira,hogy jobban néz ki mint te.Nézz körül a világban,nagyon ritka,hogy két azonos kategóriájú szépember van együtt.A szerelem meg amúgy sem a külsőtől függ,ahhoz kémia kell.

A másik meg hogy én akkor is "lehet róla szó" tipusú válaszokat adok a férfiaknak,ha közben majd szétvet a vágy,hogy találkozzunk,pont mert nem akarom,hogy levágja,hogy mennyire odavagyok érte.Úgyhogy ez simán lehet csak visszafogottság és túláradó érzelmektől való tartózkodás is,ami pedig nem zárja ki,hogy belül meg alig várja,hogy lásson :)

2012. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Majd még megbeszéljük, mikor. Ennyi, szerintem nem kell túlbonyolítani.
2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, amikor azt mondta a csaj, lehet róla szó, miért nem fixáltad le azonnal a következő randit.
2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha én nem akarok találkozni,azt mondom,h "majd meglátjuk". A lehet róla szó szerintem pozitív.
2012. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!