Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtam a lánynak facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a lánynak facebookon, hogy találkozhatnánk 2odjára is. Azt mondta, hogy "lehet róla szó". Ez ilyen félválasz, ami előbb utobb kifogásokba megy át, hogy mégsem akar találkozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 23:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az az optimális, ha a srác akar felszedni, és nem nekem kell őt.
2012. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
de ha 1 izgatott kiskutyusra kezd hasonlitani, aki NAGYON fel akar szedni, akkor ne mondd már nekem hogy annyira hude be fog jönni?
2012. aug. 3. 23:33
 13/30 anonim ***** válasza:
Azért van különbség egy izgatott kiskutya, és egy olyan férfi (sőt, nagybetűvel: FÉRFI) közt, aki néha hamarabb felismeri, hogy akár csak 1 % esélye is van, mint, hogy bennem ez tudatosulna, és határozottan, de nem rámenősen bebizonyítja számomra, hogy ő kell nekem:) A mostani párom is ilyen volt, és az előtte lévő is. Hihetetlennek tűnhet, de én az első 2 randira mindig olyan elhatározással mentem el a párommal, hogy ejtem őt, mivel nem vagyok magamban biztos, és zárjuk le. De akárhányszor odaértem, ő kitalált valami meglepőt, olyan beszélgetéseink voltak, hogy elérte, hogy elkezdjem várni a következőt. Egy hősszerelmes pincsi labdába sem rúghatott volna. Ennek 4 éve.
2012. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
én az előző csajommal ugy randiztam, hogy minden randiról ugy mentem el, hogy nem fogok többé találkozni vele. Harmadik randin már nála aludtam. Mondjuk ő neki nagyon tetszettem és látszott rajta a vágyakozás, hogy csokoljam meg, de erre nem került sor, és csak fecsegtem-fecsegtem.
2012. aug. 3. 23:49
 15/30 anonim ***** válasza:

legutóbb én is szó szerint ezt a választ kaptam, ki is derült, hogy nem akar semmit, persze kedvesen megmondta, h nincs ideje más dolgok miatt, nincs ideje pasira, aztán rá pár hétre bepasizott :D, én megértem, hogy kedvesek akarnak lenni, de az őszinteség a legtisztább, még ha fáj is


azért remélem nem csak olyan lányok vannak mint az utolsó, bántás nélkül, de hozzám nem ilyen nő illene, remélem van hozzám hasonló is

2012. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

én nem vagyok hösszerelmes, én ugy csinálok randin, mintha tudnám, hogy kellek a lánynak, és akar engem, ezért kérés nélkül érek hozzá, a legnagyobb természetességgel kerülök hozzá közel fizikálisan, stbstb.

Sajnos azzal nem tudom lenyügözni, hogy 1 fejjel magasabb vagyok nála, mert csak papiron vagy 10 centivel, meg egyazegyben jobban néz ki tölem. Túl sok ellenérvet tudna kitalálni már csak a külsöm miatt is.

2012. aug. 3. 23:52
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem baj, kedves válaszoló, te sem illenél hozzám, de hát így szép a világ, nem?:) Én megtaláltam a saját foltomat, drukkolok, hogy találjátok meg ti is.


ÉS magamból indulok ki, hisz honnan máshonnan tudnék, nem fogok senkinek tuti recepteket osztogatni, hogy szedjen fel egy csajt, mert amióta a világ a világ, ez soha nem sikerült még senkinek. Sőt, ha azt kérdeznétek, hogy mi hozzám a tuti recept, még arra sem tudnék válaszolni, pedig már huszoniksz éve együtt élek saját magammal:)


Szóval, még annyit fűznék a végére, hogy az indokolatlan testi érintés lehet néha ijesztő is a lány számára, pláne, ha előtte bizonytalan volt. Én erre a helyedben odafigyelnék, ezt csak biztosnak tűnő befutókon alkalmaznám, ha férfiállat lennék.


Másrészt a magasság esetetekben nem releváns, hisz nem vagy nála alacsonyabb.


Harmadrészt: bárki bele tud kötni bárki külsejébe. Senki sem tökéletes. Az pedig, hogy te ezt így gondolod, lehet hatalmas mellényúlás is, ha például őt a külsőd megfogná, de érzi rajtad ezt az enyhe komplexust, és emiatt lesz bizonytalan. Amúgy, ha elment veled randizni, és másodszorra is szóba állt veled, sőt, egy második randiról is "lehet szó", akkor nem hinném, hogy olyan aggasztónak találja a megjelenésed:)

2012. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
de ha közbejön egy sokkal jobban kinéző gyerek, akkor miért ne válassza őt?
2012. aug. 4. 00:06
 19/30 A kérdező kommentje:

j aés nem indokolatlanul fogdosom a lányokat, hanem megerösités kérése nélkül. Egészen más.


pl, szemben álltam vele, mert vártam h utolérjen, megfogtam a kezét, odahuztam, magamhozöleltem. Kicsit látszott rajta, hogy húúúúúúúúúúúúúha, mert ezek tökös lépések.

2012. aug. 4. 00:08
 20/30 A kérdező kommentje:

volt már ilyen randi, hogy utána nem akart találkozni a lány, mert hogy én össze akarok jönni vele és "neki ez nem kell"


az a baj, hogy ezek a randidolgok ilyen egytényezősen müködnek. Mégohzzá az az egyetlen meghatározo dolog, hogy mennyire jössz be a nőnek.

2012. aug. 4. 00:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!