Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok dicsérgetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok dicsérgetik a szemem, hogy milyen szép meg mennyire tetszik nekik, akkor ez azt jelenti, hogy én is tetszem nekik?

Figyelt kérdés

Lányok mi a véleményetek?Nem tudom most akkor mi van.

17F


2012. aug. 6. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, tetszel nekik:)
2012. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:

nem feltétlenül. lehet, csak a szemedet akarják üvegben tartani....


egyébként a szem a lélek tükre - így jó indítás.

2012. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tényleg? :D

Akor soknak tetszem :)))

2012. aug. 6. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
valamit mondaniuk kell, ezért mondják, hogy szép a szemed. nem mondhatják, hogy semmi szép nincs rajtad/benned, az bunkóság
2012. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ha mondom valakinek hogy szép a szeme, akkor tetszik is. Nem csak azért mondom, hogy mondjak valamit... Ha mellé mosolygós vagy sok gond nincs is. :)
2012. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De szintem mindenlány mondja akivel találkozom és többször is ugyan az a személy
2012. aug. 6. 12:21
 7/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
ez olyan mint mikor azt mondják 1 PASIRA [nem fiúra ! pasira!]h aranyos :D oké tisztába vagyunk vele h jól esett amit mondtunk / csináltuk azért tettük de akkor is ARANYOS?!
2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meg ararnyos is vagyok azt mondják,akkor tetrszem neki,de mindegyiknek,nem tudom elhinni :)
2012. aug. 6. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha aranyosnak nevez egy lány, akkor nem tetszel neki.
2012. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a szemed tetszik nekik,nem te.
2012. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!