Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » VAn más is, aki már unja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn más is, aki már unja, hogy folyton átlagos vagy egyenesen csúnya lányoknak jön be külsőre?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
ha te sem vagy egy adonisz, mégis mit vársz?
2012. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki, hogy tetszel valakinek. Amúgy te valami Adonis vagy?
2012. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
csúnya lanyoknak is lehetnek belső értékeik...neked csak a külső szamít?:D
2012. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
zsák a foltját...
2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
3: ja csak nem m1 h elhányod-e magad még mielőtt megszólal.
2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem csak a külső számít, okoska!


De sz@rt em érek vele, ha olyan ronda, hogy hozzá sem bírnék érni, pláne nem megcsókolni.


Ezt nektek lányoknak kéne a leginkább tudni, ti vagytok a felszínesség, válogatósság királynői.

2012. aug. 7. 00:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szép lányok meg veled vannak így...
2012. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az a kérdés,hogy vajon te hogy nézel ki? Ha nem vagy jóképű, akkor ne is várd, hogy a bombázó csajoknak befogsz jönni. Ha meg esetleg mégis elvárod a jó csajoktól,hogy elfogadjanak téged,akkor úgy lenne fair játék,ha te is elfogadnád a csúnyácska lányokat.
2012. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Több lány szerint helyes vagyok. Rengeteg okádék fejű csávónak van szép nője, én meg még helyes is vagyok, akkor miért csak a csúnya nők nyomulnak rám?!
2012. aug. 7. 02:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Na ezt nem értem, az élet egy ki.szott szerencsejáték, én például rondának látom magam, de itt a gyakorin azt írták,hogy átlagos vagyok, meg volt aki azt írta,hogy nem vagyok egy leány álom, életben is mondták,hogy ronda vagyok, de tapasztaltam az ellenkezőjét is, volt barátnőm is, igaz nagyon régen,kevés ideig, diszkós kalandom is, ilyen móka ez, van akinek bejön az ember van akinek nem.
2012. aug. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!