Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, nem érdemes egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, nem érdemes egy átlagos (? ) külsejű, egyszerű srácnak próbáloznia szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Szeretnék aludni vele vagy csak az ölembe ültetném, megölelném, megpuszilnám, folyton szeretgetném, de úgy, hogy ő hagyná ezt. Tudom szánalmas, de már nagyon hiányzik egy lány az életemből, de nem tudnám akárkivel elképzelni, kellene az is, hogy jellemre szimptikus legyen. Most épp nincs ilyen lány, de ha találnék akkor szívesen foglalkoznék vele többet is, szeretgetném, nem kell viszonoznia sem, csak úgy szeretném megölelgetni is már, vagy közel érezni magamhoz végre. De gondolom a szép lányok nem erre vágynak, vagy, ha igen is, akkor valami szuperpasitól és nem egy aranyosnak mondott sráctól, aki nem valami nagy szám külsőre és az alfától olyan messze áll, mint az omega.

2012. aug. 8. 21:03
1 2
 11/14 anonim válasza:

"Átlagos azért kérdőjeles, mert egyes lányok szerint ronda vagyok, míg másoknak a helyes srác kategória. Van olyan, aki azt mondta legrosszabb esetben is átlagos vagyok. Bonyolult megítélnem mi vagyok, de én magamat rondának tartom. "


Ott a pont. Próbálj olyan lányt találni, aki szerinted is szép, és neki is helyes vagy ...nem egy példa van rá hogy egy szerintem helyes fiú randizik egy szerintem (!) nagyon nem szép csajjal ..ez a szép a széppel, ronda a rondával már itt bukott ...És ahhoz nem kell szépnek vagy rondának lenni (se a csajnak se neked) hogy tudd szeretgetni,ölelgetni. Én például szeretem ha egy fiú szeret megölelni, magához húzni, de a lényeg hogy lehessen vele hülyéskedni is, nevetni (egymáson)..nem csak folyton egymást simogatni:') És az hogy "nem baj ha nem viszonozza", az picit fura, mert ha nem viszonozza, akkor engedni se fogja ..15/L

2012. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem átlagos nem túl szép pasim van mások szerint, de én boldog vagyok,és nem bánom, hogy adtam neki esélyt, mert volt benne valami ami megfogott.Volt modell barátom is, és akkor nem volt jobb.Rájöttem, hogy rohadtul nem érdekel mások véleménye. Én mellette biztonságban érzem magam és mindig számíthatok rá.
2012. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Shaddark ***** válasza:

Azért a szépség definíciójára kíváncsi lennék... Ami a Rubensi időkben pl. szépnek számított azt ma kövérnek és rondának látják azok akiknek nincs saját ízlése.

Egy gyereknek semmi se csúnya, minden gyönyörű. Aztán mások a fejébe rakják a dolgokat, megmutatják mit tartson szépnek és mit csúnyának.

Akik nem estek bele a média és a szépségipar csapdájába, kíváncsi lennék mit tartanak csúnyának és mit szépnek.

Biztosan meglepődnék még én is :)

2012. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felszínes és buta kérdés. De felszínes lányoknál és fiuknál ezen a szinten mehet az ismerkedés elég sovány életinger... :D
2015. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!