Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy átlagos, és...

Ajánlanátok egy átlagos, és hasznos multi vitamint amit érdemes szedni testépítés alatt?

Figyelt kérdés

Étrendem van, rizs,csirkemell,zab,túró,tojás, de szerintem nem ártana egy kis multi vitamin , nem kell valami brutal turbózott nagyon drága vitamin , miután most nincs rá keret.


És egy olyan kérdésem lenne hogy izulet védőt csak akkor kell szedni ha érzed hogy kezd fájni valamid , vagy alapból lehet szedni?Ha igen kérlek azt is ájánljatok


2011. nov. 16. 19:52
 1/8 Ucsiha Madara ***** válasza:
marslakócskák
2011. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
trollkodj a szerelem részen te barom, köszi
2011. nov. 16. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Eurovit multivitamin
2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-as és #4-es válaszban leírtak jók, mindkettő kb. 1500- Ft/hó-ra jön ki.

A Mega Daily One mellé még szedhetsz napi 500 mg C vitamint, ha az Eurovit Multivitamint választod, a plusz C vitamin mellé esetleg még E vitamin is ajánlott.

2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mega daily one
2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is azt javaslom, mega d. one. esetleg mellé napi 1-2 gr c-vit., + Ca-Mg.


Alapból is lehet, de sztem neked nem kell ha nincs semmi bajod. csak figyelj oda a bemelegítésekre, és csak ésszel. amúgy joint-x-re esküsznek többen is.

2011. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Brutal Pak - Brutal Nutrition ~260 Ft/db
2011. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!