Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, ez ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, ez ennyire számít? Csajok, ha ezt meghalljátok, sarkon fordultok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy jóképű, jó humorú, normális (igen!) 28 éves srác, aki sajnos a közgáz diplomájával nem tudott normális munkát megcsípni, meg nem is igazán szívesen vonzotta ez a gusztustalan pénzügyi világ. Nemrég jött rá, hogy más érdekli. Lehet, hogy későn (?), de így alakult, felvételizett a BME-re, amit csak nappalin fog tudni elvégezni. Ennyire nagy gáz lenne, ha találkozik egy lánnyal, és elmondja neki, hogy (még) 31-32 évesen a szüleivel él, és a félretett pénzét a tanulására költi? Ez a srác tudja, mit akar: piacképes diplomát, szerethető munkakört, és a meglévő 2 felsőfokúja mellé még az egyetem mellett 3 másik nyelvvizsgát. Mindehhez szülői támogatásra is szüksége lesz.

Most komolyan, ekkora nagy baj lenne, hogy valaki így alakítja az életét? Szerintem nem csinálja rosszul, vagy mégis? Mások külföldre mennek szállodába takarítani. Vagy hazajönnek egy kevés pénzzel, vagy örökre kinn maradnak. Ehhez képest nem rossz választás a tanulás. "Figyelő" újság júniusi statisztikája: a spanyol fiatalok (20-35) 70%-a (vissza)költözik a szüleihez, mert a válság miatt nem tudják fenntartani magukat, a lakásukat. Tudom, más világ, de ennek a srácnak a föld alá kéne bújnia, mert harmincvalahány évesen (még) nincs kocsija, lakása és a szülei támogatják? A tanulással remélhetőleg 30-40 évre megalapozza a jövőjét, nem?

De a lányok elkerülik az ilyen srácokat, ugye?


2012. aug. 10. 11:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
én inkább kimennék vele külföldre.
2012. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
igen elkerülik, mert ez csak azt árulja el, hogy egy tehetetlen szerencsétlen, akinek a mami meg a papi megmondták mit tanuljon, és kb 10 évvel később ért be a normális embereknél, és jött rá, hogy mit is akar, és hiába alapozza meg az elkövetkező életét 30-40 évre, mert már elbaszta az első 30 évét, és munkát is nehezen talál, hiszen állásinterjúra sem hívják be, ha meglátják, hogy 28 évesen kezdte a sulit, a köret úgy se érdekel senki, az is lehet hogy csak 27 évesen végezte el a gimit...
2012. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Igen! Az ilyen okoskákat nagyon messzire elkerüljük! 3-szor aludtam el, mire végigolvastam....
2012. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nem gaz mindig lehet újat tanulni ha az ember nem szűk látókörű.

Jól teszed!

De én pl 21 évesen annyira szeretnek mar megállni a saját labamon magamnak bizonyítva h Kepes vagyok rá, de 3 évig meg nem tehetem...

Nekem eleg egy diploma 2 középfokú utana ha tehetem külföld.

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
az meg a másik, hogy szerencsétlen is vagy, közgáz diplomával, külföldön már milliomos lennél, ehelyett inkább b@szod a legyet még 35 éves korodig hogy egy középrétegű mérnök legyél... GZ mami kicsi fija
2012. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%

Biztos vannak olyanok, akik elkerülnék az ilyen srácokat, de olyanok is, akik nem. Én az utóbbiak közé tartozom.

Egy olyan pasi, aki tudja, mit akar elérni, és tesz is ezért, vonzó. Az, hogy nem mentél külföldre, hanem itthon próbálsz megtenni mindent azért, hogy elérd, amit szeretnél, szintén nagyon szimpatikus. Értem, hogy azon aggódsz, hogy a hasonló korú pasik jó része (erre van egyáltalán statisztika?) már különél a szüleitől, dolgozik, autója van stb. De mindez majd meglesz Neked is, igaz, nem most, hanem majd pár év múlva. Plusz mellette meglesznek a diplomáid és a nyelvvizsgáid.

Hidd el, fogsz találni olyan lányt, aki ezt értékelni fogja!!!


(Hasonló cipőben járok, itthon élek a szüleimmel, most kezdem a doktori iskolát.)


26N

2012. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Valóban anyámasszonykatonának nézik sokan a hasonló férfiakat. Csak azt nem értem, ha nem vonzotta ez a gusztustalan pénzügyi világ, miért lett közgazdász? A következtetés: biztos az anyja mondta meg mit tanuljon és most vannak még önálló elképzelései... Na igen, ez nem nagyon imponál a nőknek.

25/N

2012. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

2-esnek némiképp igaza van.


Nem a tanulással van önmagában a gond.


A korban hozzá illő nők ekkor már családot, gyereket akarnak és erre egy ilyen munkanélküli férfi még jó darabig alkalmatlan lesz, tehát emiatt esik ki a kosárból, nem önmagában azért, mert tanul.


Ilyenkor másoddiplomát már levelezőn munka mellett szoktak csinálni az emberek, pont emiatt.


A válasz: Igen, előfordulhat, hogy sarkon fordulunk, de minimum hátránnyal indulsz más pasikkal szemben.


26/N

2012. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Sogorom 40 eves, most szerzi a 3. diplomajat, 4 nyelven beszel es most varjak a 3. gyereküket a felesegevel.

Mondjuk ö fiatal koraban sok szülöi tamogatast kapott. Akarni kell a többit is. Jo pap is holtig tanul.

Mondjuk valami melot szerezhetnel, hogy javits az összkepen. Mert otthon lenni es csak tanulni 30 evesen...

2012. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Egy 20 évesnél még ez nem lesz gáz, mert egyelőre még ő sem akar családot gyereket. De mondjuk egy 25-30 közötti lány, aki már lassan családot tervezne, az alaposan el fog gondolkozni.
2012. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!