Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, ez ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, ez ennyire számít? Csajok, ha ezt meghalljátok, sarkon fordultok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy jóképű, jó humorú, normális (igen!) 28 éves srác, aki sajnos a közgáz diplomájával nem tudott normális munkát megcsípni, meg nem is igazán szívesen vonzotta ez a gusztustalan pénzügyi világ. Nemrég jött rá, hogy más érdekli. Lehet, hogy későn (?), de így alakult, felvételizett a BME-re, amit csak nappalin fog tudni elvégezni. Ennyire nagy gáz lenne, ha találkozik egy lánnyal, és elmondja neki, hogy (még) 31-32 évesen a szüleivel él, és a félretett pénzét a tanulására költi? Ez a srác tudja, mit akar: piacképes diplomát, szerethető munkakört, és a meglévő 2 felsőfokúja mellé még az egyetem mellett 3 másik nyelvvizsgát. Mindehhez szülői támogatásra is szüksége lesz.

Most komolyan, ekkora nagy baj lenne, hogy valaki így alakítja az életét? Szerintem nem csinálja rosszul, vagy mégis? Mások külföldre mennek szállodába takarítani. Vagy hazajönnek egy kevés pénzzel, vagy örökre kinn maradnak. Ehhez képest nem rossz választás a tanulás. "Figyelő" újság júniusi statisztikája: a spanyol fiatalok (20-35) 70%-a (vissza)költözik a szüleihez, mert a válság miatt nem tudják fenntartani magukat, a lakásukat. Tudom, más világ, de ennek a srácnak a föld alá kéne bújnia, mert harmincvalahány évesen (még) nincs kocsija, lakása és a szülei támogatják? A tanulással remélhetőleg 30-40 évre megalapozza a jövőjét, nem?

De a lányok elkerülik az ilyen srácokat, ugye?


2012. aug. 10. 11:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ha tamogassak a szulei, akkor nincs problema, en szivesen tanulnek tole peldaul, de mivel nekem nincs ra lehetoseg itthon ulni, ezert valoban kimegyek takaritani kulfoldre, mert nincs mas valasztasom, es sokkal buszkebb vagyok arra hogy megallok a sajat talpamon, igy vagy ugy, amikor meg eleg penzt gyujtottem ossze...addigra mar biztos fogom tudni hogy mi az amit szeretek es mi az amit nem, akkor hat elvegzek en is egyetemet!De sztm ez az okos ember nem is akar dolgozni es csak kifogas!ha nem lenne mas valasztasa bizony bizony nem valogatna!De amig megteheted tedd azt!A tanulas rosszra nem vezet!
2012. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz. Én csaj vagyok szar magyar csajfizetéssel hímsoviniszta munkahelyen, fizetős suliban levelezőn. Eljöttem otthonról mert nem akartam anyámékon élősködni 22 évesen. (Bár ők támogattak volna, de én nem szerettem volna, mert nekik sem megy túl jól.) albérletben vagyok kis helyen. Nekem nem kell milliomos srác egyszerű ember vagyok, de h 28 èvesen legalább ne lenne egy részmunka ideje elég lehangoló. Mondhatná h alapozza a jövőjét, de mikor kezd el dolgozni? 30 évesen? 50 éves korára viheti is valamire, aztán lehet családot alapitani. Ha én lány létemre ebben az országban ahol a nő csak boltos vagy irodista lehet majdnem minimál bérért megtudom oldani elvárnám ezt a férfitől is. Ezek ellenére én sok sikert kívánok neki, remélem bejönnek a számításai:-) és minden tiszteletem a családjáé.
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!