Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus társkereső oldalakat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
17 éves pécsi lány vagyok, lányokkal szeretnék ismerkedni (értelemszerűen), de még nem igazán ismerem az ilyen témájú oldalakat. Valami komolyat szeretnék találni, nem szimpla szexpartner-keresőt, valaki tudna valamit ajánlani? :)
2012. aug. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

www.lesbirandiparty.hu/

[link]

2012. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

angyalkak.hu

Nagyon kihalt, fizetős. Pár éve még jó volt, itt ismertem meg a párom.


pinkvanilla

Kihalt, de azért érdemes regelni.


pride.hu

Ez is kihalt...


Legjobb ha buliban ismerkedsz, sajnos a társkeresők már kihaltak, vagy nem tudom, de szinte lehetetlen ismerkedni.

2012. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiket ismerek már leírták és tényleg kihaltak, de ha gondolod írj rám, én is Pécsi vagyok.


16/L

2012. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 19 és szintén pécsi, ha van kedved beszélgetni írj privátot =)
2012. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de meg dugnák egy szűz pécsi lányt;)
2013. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!