Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hátrány, ha valaki a társkeresőn nem tesz ki képet magáról?

Figyelt kérdés
az tényleg jóval lecsökkenti az esélyeket, hogy írjanak ? új vagyok a témában

2012. aug. 12. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár nem használok ilyet
2012. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja, ha nincs képed nem írnak. tapasztalat:D
2012. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha társat akarsz??ezt vállald be!
2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagy hátrány, mert másképpen hogy várod el, hogy valaki is kezdeményezzen? Akárki akármit mond, a külső megfog, a belső megtart mindig érvényes marad szerintem. Elvégre azért megy fel az ember oda, hogy nézelődjön és ha meglát egy olyan embert, aki külsőre megfogja, akkor jobb esetben felveszi vele a kapcsolatot. Bár én már megjártam ezeket a társkeresőket, és képekkel sem volt sok aktivitás az emberekben. Felejtős, az élet a legjobb társkereső, nem a net...
2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé, de mikor én fent vtam az ilyenen akkor néha a kép nélküli lányoknak is írtam, de persze azok közül egy se válaszolt ezért végül ráhagytam. Csak olyanoknak írtam akinek volt képe, mert a kép nélkülieknél van olyan aki beregel, de aztán többet nem lépnek be, annak minek írjanak a fiúk?
2012. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát te is először azokat nézed meg akiről van kép...
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen mindenféle képen rakj ki képet magadról,saját tapasztalat!!!!
2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazuk van a tobbieknek. En lany vagyok, es eleve nem erdekelne egy ferfi, aki ugyan beszel hozzam, de nincs kepe. Nem ereznem biztonsagban magam. Meg egyebkent is, amikor a lanyok pasit keresnek, erdekli oket hogy nez ki a masik. Kerj meg egy baratodat, vagy te magad csinalj magadrol nehany jobb kepet ha nincs uj rolad.
2012. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, bár én raktam ki képet mindig magamról, akkor is rám sz@rtak a nők...pedig nem vagyok rosszképű, és beszélgetni is lehet velem mindenről...túl sokat képzelnek a nők magukról...
2012. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, sokat panaszkodnak az ismeroseim, hogy a nok milyen szemetek, es nem irnak vissza. A baratommal akivel evek ota egyutt elek, az egyik kozossegi oldalon ismerkedtem meg. Voltak fent kepei, nem volt egy adonisz, de nem volt vele gond. Viszont a beszelgeteseink mar az elejetol fogva nagyon jora sikeredtek, es amikor felhivott telefonon, a hangja csodas volt. Neki is nagyon tetszett az enyem, es talalkoztunk. Azota is egyutt vagyunk. Tehat nem csak a kepen mulik, de ha az nincs, akkor szinte eselytelen.
2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!