Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy magyarázzam meg neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg neki a dolgot hogy a régebbi hazugságaimat ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves nagyon szép lány aki tetszik és szeretném felcsípni.Fel is vettem MSN-re hogy dumcsizzunk.

Ő azonban leszögezte hogy neki olyan pasi kell akinek "van pénze".

Egy picit füllentettem neki,hogy nagyvállalkozó vagyok van egy luxusvillám meg BMW terepjáróm és 200 millió Ft a bankszámlámon.Ja és egy képszerkesztő progival kicsit izmosabbra is formáltam magam a képemen.

A bemutatkozóm olyan jól sikerült hogy már találkozni is akar velem minél gyorsabban.


Az igazság ezzel szemben az hogy albérletbe lakom,segédmunkás vagyok,nincs autóm és lóvém pláne diplomám.Ja és elég vékony is vagyok tehát nem izmos.


Szerintetek bevenné ha azt mondanám neki,amikor találkozom vele,hogy a vállalkozásom éppen tönkrement,luxusvillámat bérbeadtam,BMW terepjáróm a szervizbe van,a 200 millás bankszámlámat pedig éppen egy peres ügyem miatt befagyasztották?

Ja és az izomtalanságot pedig avval magyaráznám hogy néhány napja rá álltam az Atkins-féle diétára és leapadtak az izmaim.

A diplomám meg múltkor szalonnasütéskor véletlenül beleesett a tűzbe.


Igazából nem is akarok tőle sokmindent csak nagyon ágyba szeretném vinni egy párszor.


De szerintetek bevenné?(annyit hozzáteszek hogy nagyon jól tudok beszélni és jó a magyarázó képességem is!)


2009. júl. 21. 22:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nah hella! :D Szarrá röhögtem magam a szövegemen. Magyarázkodásban nagyon jó vagyok, pár tipp:


Msn-en valahogy hozd szóba, h szép alakja van, hogy ügyel rá? És aztán mondd, hogy diétán vagy te is, tisztítókúrán.

Kölcsönben a kocsi megvan (Y) Mondd, hogy a házad Kecskeméten van, vagy messze onnan, ahol laksz, ezért egy lakásban vagy most albérletben, amíg itt dolgozol és 2 hetente hétvégénként jársz haza..

Pénz? Vidd egy először egy drága étterembe és azt hiszi, hogy gazdag vagy. Ki jössz 10e ft-ból, remélem nem a világ vége! pár b*szásért megéri sztem :D


aztán megoldod, hogy az ágyban kössetek ki és még az elkövetkező napokban.. közben 1-1 ruhát vehetsz neki, vagy cipőt ajándékba olyan 10e-ért.. és nem fog gyanut fogni.


Csak a lakásodon alakíts valamit, hogy bevegye, hogy albérlet! Pl. rakj ki dobozokat és mondd, hogy nem rég költöztél be!


jah és mondhatnád az első aktus után, hogy jó volt és 1 hónap múlva mész Párizsba, elmehetne veled :D:D


közben 1 hónap múlva már nem lesztek együtt.


remélem segítettem valamit! sok sikert!


Ha valakinek problémaja van tudok adni tippeket!

2009. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
jéézusoom xD sztem felejtsd el az egészet xd
2009. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha ilyen célra kell a lány, olcsóbban és kevesebb gonddal megkapsz egy luxus prostit, és ott te választhatod ki, hogy milyen külseje legyen...ez ugyanaz, hisz ez a lány implicite k.rva.
2009. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!