Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy magyarázzam meg neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg neki a dolgot hogy a régebbi hazugságaimat ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves nagyon szép lány aki tetszik és szeretném felcsípni.Fel is vettem MSN-re hogy dumcsizzunk.

Ő azonban leszögezte hogy neki olyan pasi kell akinek "van pénze".

Egy picit füllentettem neki,hogy nagyvállalkozó vagyok van egy luxusvillám meg BMW terepjáróm és 200 millió Ft a bankszámlámon.Ja és egy képszerkesztő progival kicsit izmosabbra is formáltam magam a képemen.

A bemutatkozóm olyan jól sikerült hogy már találkozni is akar velem minél gyorsabban.


Az igazság ezzel szemben az hogy albérletbe lakom,segédmunkás vagyok,nincs autóm és lóvém pláne diplomám.Ja és elég vékony is vagyok tehát nem izmos.


Szerintetek bevenné ha azt mondanám neki,amikor találkozom vele,hogy a vállalkozásom éppen tönkrement,luxusvillámat bérbeadtam,BMW terepjáróm a szervizbe van,a 200 millás bankszámlámat pedig éppen egy peres ügyem miatt befagyasztották?

Ja és az izomtalanságot pedig avval magyaráznám hogy néhány napja rá álltam az Atkins-féle diétára és leapadtak az izmaim.

A diplomám meg múltkor szalonnasütéskor véletlenül beleesett a tűzbe.


Igazából nem is akarok tőle sokmindent csak nagyon ágyba szeretném vinni egy párszor.


De szerintetek bevenné?(annyit hozzáteszek hogy nagyon jól tudok beszélni és jó a magyarázó képességem is!)


2009. júl. 21. 22:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3,14csa.....ez keményvolt, előttem szóló:D:D ezér muszéáj adnom egy hasznosat :D
2009. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ezt a baromságot a bankszémládról, meg a mittudom én miről bevette, akkor ezt is megeszi majd, hülye mint az atom. Sok sikert a dugáshoz, remélem összeszedsz valami nemi bajt.
2009. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
kamukérdés...ennyire nem lehet senki sem hülye...vagy mégis...?
2009. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
sztem simán. és nem ő a hülye, hanem az a csaj, aki ezeket beveszi, ésmég leis fekszik vele. komolyan mondom az ilyen megis érdemli az egész helyzetet :D
2009. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a csaj, sem te nem vagytok százasok. Ha ezt beveszi egy csaj, akkor az nagyon hülye, de ha jól veszem ki, neked ez nem gond, sőt. És mi lesz, ha feltételnek szabja, hogy vegyél neki egy bundát vagy vidd el egy külföldi utazásra? Minek kell hazudni? Miért kell neked egyáltalán ez a lány, ha ilyen pénzéhes? Azért kíváncsi lennék a fejleményekre...nekem ez a sztori úgy hihetetlen, ahogy van.
2009. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy kettőtök közül ki a szánalmasabb... A hülye rib@nc, aki egy pénisszel ellátott pénztárcával akar járni, vagy te, aki összevissza hazudozol, hogy egy ilyen bárgyú liba közelébe férkőzhess - csak azért, mert jól néz ki. Ezer szép nő van a világon, akiket nem érdekel, hogy van-e BMW-d, vagy sem.


Amúgy meg mit vársz te ettől az egésztől? Még ha össze is jönnétek a hazugságod úgyis kiderül előbb vagy utóbb és akkor otthagy, mert te kicsit sem érdekled. Azt hiszi, hogy megcsinálta veled a szerencséjét, ennyi vagy neki.

2009. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam semmi komolyat nem akarok tőle, csak párszor lefektetni.

Tegnap beszéltem egy jóbarátommal és egy terepjárót máris tudok szerezni kölcsönbe:D

Szóval lehet hogy sikerül a dolog és beveszi a csalit a csaj:D

2009. júl. 22. 12:08
 18/23 anonim ***** válasza:

Te vagy 10 éves vagy nagyjából és kép nélkül hülyítesz másokat, vagy kamu a kérdésed, vagy idióta vagy.


Sürgősen járj kezelésekre, akármelyik is az igaz!

2009. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

hagyjátok már, sztem poén amit csinál :D

pedig lány vagyok.


jah és engem ez azért nem idegesít, mert tudom h velem ezt nemtudná megcsinálni. akivel meg megtudja, annak úgykellett.

2009. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

én csaj létemre mondom h sok sikert!

velem egy pasi se tudná ezt megtenni!

hazudni hazudhat de rájövök és ha minden ilyen töökéletes akk elkezdek gyanakodni

pár randi utén meg nem fekszem le senkivel!

ennyi

ez egy rib@nc

ez a 3,14csa ez nagyon nagy:D

tehát ha ezt beveszi akk sok sikert!

2009. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!