Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes normális, aranyos, szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés

De komolyan.Amerre járunk barátommal csak ilyeneket látni(pedig Magyarországon kevés hely volt ahol még ne lettünk volna)

Az összes normális,nem r*banc,kedves és szép lánynak van barátja.

Így ismerkedjen az ember :D Mi a véleményetek?:D


2012. aug. 13. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak titeket, mert attól, hogy egy lány nem foglalt, nem jelenti azt, hogy sz.r.
2012. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem nincs barátom :/ xDDDDd
2012. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
nem feltétlenül...pl múltkor a haveromnak az 1ik haverja mondta neki h tökre bejöttem neki,csak azthitte h van barátom,ezért ink nem akart közeledni...tehát..nem minden ilyen lánynak van barátja..^^
2012. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
:-/
2012. aug. 14. 00:43
 15/20 anonim ***** válasza:

egyébként az is lehet, hogy voltál már ilyen lánnyal. CSAK adott helyzetben nem,, egyszerűen nem vetted észre hogy na ő pont olyan. És majd később rájössz hogy óóóó bzmeg.


Vagy pont hogy lennének ilyen lányok, csak valami tudatalatti hülyeségnél fogva pont velük nem próbálkoznak

2012. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hé és 79%-lék te összejöttél volna x sráccal ha úgy van? Szóval ha rajtod rajta hogy próbálkozik stb.
2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én szabad vagyok :D
2012. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hé és velem mi van?? :P
2012. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
na, hát úgy látszik nem fogom meg tudni összejött e volna x sráccal.. meh
2012. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom:S
2012. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!