Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalai Vivi kérdése:

Én 13 éves vagyok, a barátom 17. Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és ezt ő is tudja.Még csak pár hete járjunk, és kérdezett ezt-azt. Köztük azt is csókolóztam-e eddig. Természetesen azt feleltem, hogy nem. Milyen az első csók? Hogyan kell?

2012. aug. 18. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
A barátod pedofil?
2012. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13 évesen... könyörgöm. Te jó ég.
2012. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 zokniszörny ***** válasza:
35%
13 évesen még ne nagyon smacizgasson veled a barátod, mert egy kedves szomszéd úgy feljelentheti, mint a sz*r.
2012. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves elmúlt volna, akkor lenne komoly probléma, de még így is az. Ne akarj ennyi idősen ilyenekkel foglalkozni, bőven ráérsz még. Gondolom szeretnél még középiskolába járni, és nem a gyereknevelés a célod az elkövetkező években.
2012. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de az, hogy egy 17 éves srác elkezd járni egy 13 évessel eléggé furcsa. A barátodban vagy pedofil hajlamok vannak, vagy csak egyszerűen képtelen a saját korosztályából egy lányt szerezni magának.Ha jól tudom miután betöltötte a 18at és te még mindig 14 alatt leszel és esetleg még szexuális viszonyotok is lesz, az már törvényileg liliomtiprásnak számít és följelenthető lesz a barátod. Szóljatok ha rosszul tudom!:D Egy szóval nem ajánlom neked, hogy folytasd ezt a "kapcsolatot"...A kérdésedre válaszolva pedig ne görcsölj az első csókon. Az majd magától jön. A lényeg, hogy olyannal csináld akit tényleg szeretsz. Remélem nem ezzel a sráccal fogod!:)
2012. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
49%

nem vagyok hajlandó elolvasni az indoklást / önámítás részt.


a barátod pedofil / szimplán béna és ezért könnyű prédára hajt. undorító! vagy kisebbségi többség vagytok? mert akkor teljesen normális :D


m1 lesz itt még jobbik kormány majd rendet rak talán ezen a téren is..:)

2012. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátodra rá fér egy 20 év katonaság.
2012. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kleo25 ***** válasza:
nem kell betöltetnie a 18-at ha szexuális kapcsolatot létesít egy 14 alattival az már büntethető. Mivel van fiatalkorú bűnözőknek is fenntartott intézmény.
2012. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kiskorú megrontásáért remélem lesittelik a kis mocskot!
2012. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kiskorú megrontása? Úr isten még csak nem is csókolóztak...
2012. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!