Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalai Vivi kérdése:

Én 13 éves vagyok, a barátom 17. Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és ezt ő is tudja.Még csak pár hete járjunk, és kérdezett ezt-azt. Köztük azt is csókolóztam-e eddig. Természetesen azt feleltem, hogy nem. Milyen az első csók? Hogyan kell?

2012. aug. 18. 10:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Hadjátok békén szegény kérdezőt!

Nem tehet róla, hogy szerelmes. Ekem is ez volt. A bartom meg köztem nagy a korkülönbség de minket nem zavar. Ha két ember szereti egymást, akkor ne akarjatok közéjük állni.

Én is elkövettem egy nagy hibát, egyszer kitettem egy kérdést, amiből kiderült a korom meg a kora és jócskán.leszolltak.

A lényeg: Hadjátok öt és őket békén!

2012. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Többen írtátok, pedofil. Nem, nem az. Nagyon is jó fej, és tudja hogy nem fogok túlmenni a csókon. Nem volt szerelem első látásra, hanem szépen kialakult. Nem kell leszólni. Máshol azt írogatjátok a kor nem számít, itt meg írogattok, h pedofil így úgy. Az utolsó kommentelőnek köszönöm a védelmet ;)
2012. aug. 18. 22:30
 13/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Én mindig az igazság oldalán állok
2012. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a pedofília ott kezdődik hogy a kisebb korú gyerek nem szeretne az idősebb féllel kapcsolatot létrehozni. Szóval ha szexelnétek (és az irái stilusod alapján azt gondolom hogy van benned erkölcs és még vársz ezzel) akkor törvényileg tényleg pedofil lenne de igazából nem mert te is belementél erőszakosság nélkül. Tehát nem kéne őt ezekkel bántani!:) a kérdésre pedig az a válaszom hogy az majd jön spontán magától. Ne feszülj rá és akkor nem lehet báj ;) huhh na bocsi a hosszú komiért:D
2012. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Korkülönbségtől függetlenül: akkor értél meg az első csókra, amikor majd magától jön. :-)
2012. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem a pedofília ott kezdődik hogy a kisebb korú gyerek nem szeretne az idősebb féllel kapcsolatot létrehozni. "


Nem, azt zaklatásnak hívják, és korfüggetlen.

2012. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszi hogy megvédtek, és persze a válaszokat is :)
2012. aug. 19. 22:11
 18/23 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok/voltam 17 volt én 13 1 hónapig 1ütt voltunk majd szakítottam vele külső okok miatt aztán mostmár 18 és én még mindig 13 összejöttünk megint és nagyon szeretjük egymást :)
2012. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14. vagyok. bocsi az lemaradt hogyha pl egy 50 éves csóka egy 8 évest rávesz cukorkával meg hasonlókkal hogy elégítse ki na az pl nálam kiveri a biztosítékot. de mondjuk ha valaki olyan helyzetben van mint a kérdező akkor én azt még nem feltétlenül gondolom pedofílíának.
2012. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

én is 13 vagyok.nekem az első csók idén nyáron volt...egy 23 évessel.szóval hát na.

ne parázz rá az a lényeg.én észre sem vettem szinte mikor tánc közbe lekapott.:D

a lényeg,hogy majd jön magától..elméletben tanulni szerintem ezt nem nagyon lehet.:)

2012. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!