Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk csak a" pláza cicákra" buknak és az átlagos, normális lányokon keresztül néznek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én a plázacicákon nézek keresztül.
2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a plázacicákat! Az átlagos jön be nekem! :)
2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális lányok nem akarnak egyéjszakázni és mielőtt kocsit veszel azt is kipróbálod :)
2012. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy az összes válaszoló nem az a "jaj de nagy party vlt maaa:$$$", rózsaszín V kivágású pólóban járkáló srác. Átalgos, normális fiúk/férfiak.


Az már a te bajod, hogy te a díszk.öcsögöket veszed alapul, mert azok tényleg a plázacicákra buknak. A normális fiúk a normális lányokra.


De ezt ne tegyétek már fel többször!


/L

2012. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezeket a "minden pasi a plázacicákra hajt és minden csaj a pávákra" - dumát. Annyira unalmas, hogy már a szememet sincs kedvem forgatni.


Én konkrétan olyan srácok között mozgok, akik totál nem a plázacicákra buknak. Erről ennyit.


Ordít ezekről a kérdésekről, hogy egy önbizalomhiányos gyerek írja őket, aki úgy akar érvényesülni, hogy másokat leszól és bebiztosítja magát, hogy mindenki szemét, csak ő a jóarc.


Ugyan kérlek, nőj már fel.

2012. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
en pl a nm plaza cicakra bukok, s ahogy eszre vettem nekik is tetszek, mondjuk plaza cicakkal nm nagyon beszelek, de sztem nekik nm is tetszek.
2012. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azért mert van mit nézni, minden ki van rakva a kirakatba.

A normális lányoknak a nagyobb értéke a fejében vagy a szívében van szerintem. Elég beteg, ha azt akarod nézni...

Ma úgy megstíröltem egy tetoválásos, dohányzó, kifestett kb. 16 éves lányt. Elvittem volna egy körre. Hosszabb távon persze nem kellene senkinek, szerintem.

2012. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
LSzerintem azt is meg kell nézni, hogy milyen fiùkròl van szò.Sok pasi helyes,mégis buta, "páwa" stb.Na ezek buknak az ilyen lányokra.És mi 'normálisabb' lányok sokszor meg az ilyen helyes, de buta srácokra bukunk.Szóval az a helyzet, hogy nekünk is magunkba kell néznünk,hogy kinek akarunk egyáltalán tetszeni és kinek nem.14/L
2012. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha megnézzük igazi kacsacsőrű nyakig rózsaszín klasszikus értelembe vett plázacica nagyon kevés van, te gondolom, a divatos csinos társasági lányokra gondolsz, és ebben van a válasz is
2012. aug. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!