Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony, vékony, bájos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, vékony, bájos, szép lányok már mind foglaltak igaz? Akkor a pasijuktól kell elszedni őket, ha normális, szép barátnőt akar az ember? Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az fenn áll h bevernéd de lehet h visszaütne...
2012. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Az összes magas,izmos, helyes fiú foglalt? Vagy el kell szedni a csajoktól h helyes hapim legyen?-.-
2012. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Már megint kezdődik...

Nem, nem mind foglalt, és hányszor teszed fel még ezt a kérdést?

2012. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
a visszajelzések szerint nem vagyok csúnya...és mégsem vagyok foglalt..:s
2012. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Első kérdésem, még nem rég regisztráltam, nem is értem mi bajod van a kérdésemmel. Egyébként sok lánynak bejöttem már és be is jövök, de ők meg távol élnek tőlem, távkapcsolatra nem tudnék most belevágni. Igazából jellemre rendes lányt nehezebb találni manapság, aki még nem foglalt és néz is ki valahogy, már elnézést.
2012. aug. 21. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!