Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudják a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a fiúk a fogaikat rendesen megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Egy srác ma odajött hozzám, persze ismerkedés céljából. Szép,helyes is volt de amint kinyította a száját,hát engem elfogott az undor. Nem lyukas volt,nem is hiányzó fog hanem AMALGÁM tömések! Annyira undorítóak,majdnem lehánytam a fiót. Persze elküldtem mivel aranyos meg kedves de nem bírnék egy olyannal csókolózni soha akinek elöl amalgán tömési vannak. Annyira undorító,nem is emberi fognak néz ki. Egyesek rohadt foggal vannak,másoknak pár foga hiányzik elől,most meg ez a gyerek odajön az elülső amalgán töméseivel.

2012. aug. 21. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak amalgám tömést elől... nem tudom melyik bolygóról jött.
2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet jól elcseszte neki a doki...na meg sztkba nem igen van esztétikus tömés...és lehet hogy nincs péne megcsináltatni egy magánrendelőbe...nem hiszem hogy ő akarta így
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel,a fog az első legfontosabb dolog aminek szépen kell kinéznie és utána a köröm. Nem kell nekem reklámba íllő mosoly de,hogy csinálhat egyáltalán egy doktor is amalgám tömést elől? A gyerek csak 17 éves,el van az egész élete cseszve szegénynek.
2012. aug. 21. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

A normális csinos lányokhoz normális tömött fogú fiúk mennek;)

2012. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
húúúú mekkora problémáid vannak, egészen megirigyeltelek.
2012. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tömött fogam, és jelenelg az összes megvan még. Persze az én számra senki se kíváncsi...
2012. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a fiú kérte, hogy "doktor úr, én amalgám tömést szeretnék ide előre..." de igazad van, hogy megspórolhatna a saját érdekében annyi pénzt, hogy valaki kicserélje neki fehérre. Az amalgám fogtömés tudtommal igen mérgező a higany miatt...


Amúgy ettől függetlenül az állítás többi részével nem értek egyet, egyik exem fogszabályzós volt, hogy szép fogsora legyen, másiknak hófehér fogai voltak, enyhe csálésággal csak, de tényleg nem volt lényeges, meg úgy alapvetően minden pasinak, akivel ismerkedtem, teljesen rendben voltak a fogai. Vagy fogszabályzó által, vagy úgy amúgy. Osztályomban majdnem minden srác fogszabályzós volt, és az iskolában is nagyon nagyon sok srác volt fogszabályzós.

Barátom is rendszeresen jár fogorvoshoz.


Szóval szerintem a fiúk is ügyelnek a fogaikra.

21L

2012. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Nekem körzeti fogorvosom van, akinek külön rendelője van, de még sosem fizettem nála semmiért. Ugyanúgy elkérte a lakcímkártyát és a tb-kártyát és betömte eddig mindig ingyen olyan esztétikus töméssel, hogy az iskolai ellenőrzésen azt diktálta be az orvos, hogy nincs tömött fogam, én szóltam rá, hogy van.
2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!