Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti hogy dolgoztát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti hogy dolgoztátok fel a sok-sok elutasítást, megalázást, amit a női nemtől szenvedtetek el?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ittam szeszt és basztam feszt.
2012. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
"csúnya,szörny">>>Találó címkék:D:D
2012. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem vagyok csúnya... Az elutasítás nem ismeretlen ugyan, de a megalázást hírből sem ismerem. Előbbit nagyon könnyen kezelem. Lesz@rom és kész. :) Vagy elengedem a fülem mellett.
2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De nagy troll vagy kérdező :)))))
2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha most nem lennék olyan csóró, hogy ne sajnálnám piára a pénzt, én is legszívesebenn leinnám magam. Katasztrófa így élni, egy láyn sem szeret, senkinél sincs esélyem, aki nekem tetszik. A külsőm miatt lehet bizonyára, nem vagyok vonzó.
2012. aug. 21. 19:42
 6/25 Fülünyúl ***** válasza:

Próbálkozz veled egyformán csúnya lányokkal. Mellesleg a külső nem minden, láttam én már paraszt pasit csúnyában is, helyesben is.

És mit szólnak a csúnya lányok a megalázásokra, amit a férfi nemtől szenvednek el? ;)

2012. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

És akkor miért nem teszel érte, hogy jól nézz ki?

Ha elmész edzeni, kondizni, futni, akármi, izmosodsz kicsit, akkor máris van valami, ami tetszene a csajoknak... szeretik a szép, kidolgozott férfi felsőtestet.

2012. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Honnan a f@szból veszed, hogy rondáknál nem próbálkoztam?!

Ők sem jobbak a szépeknél, mocskos aljas népség a női nem, én azt tapasztalom!

2012. aug. 21. 19:50
 9/25 anonim ***** válasza:

Miért csak a csúnya fiúkat kérdezed?

Én egy nagyon de nagyon szép lány vagyok, mégis szerinted hányszor lettem átverve és megalázva? Az összes kapcsolatom így ért eddig véget (mind a 3). A legutóbbi barátom, pedig pont, hogy egy csúnyább fiú volt, csak azt hittem a lelke legalább szép (bölcsész fiú volt).

Vagy nem volt még kapcsolatod, csak az elutasítást veszed megalázónak? Az röhejes.


21/N

2012. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Valóban, a csúnya lányoknak se kell csúnya fiú. Sajnos ez van, bele kell törődnünk. Fordítva viszont már nem igaz, a csúnya lányok is elkelnek, ha normálisak, és ha nem a Brad Pittekre hajtanak.
2012. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!