Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak vele vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy fiút a barátnőm facebookjáról írt nekem mert ott volt náluk és megismertem úgy ahogy és tetszem neki és elakar hívni randizni. De messze lakik tőlem és kb. 1 hónapban egyszer tud eljönni és nem tudom hogy ha randizok vele és összejövünk akkor nem lesz-e rossz hogy csak 1 hónapban 1-szer találkozhatok vele??

2012. aug. 23. 13:34
 1/6 AndreaMariann ***** válasza:

De,nagyon rossz lesz.


Hány évesek vagytok?

2012. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval még nem is ismered de már azon filózol mi lesz rossz a kapcsolatotokban? Nem fura ez egy kicsit?
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Andika jól mondja, ha megszereted akkor baaromira rossz lesz!
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapban 1x ... :/

Ezt még azok a párok is nagyon nehezen bírnák, akik meghalnának egymásért, nemhogy így fiatalon ...! :/

De ahogy érzed, ha adsz a dolognak egy esélyt, akkor sem történik semmi rossz! ;)

19/L

2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha esetleg úgy alakul hogy összejövök vele akkor lehet hogy többet jönne nem tudom. De ha beleszeretek majd akkor megpróbáljuk és ha nem megy akkor véget kell vetni neki.
2012. aug. 23. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen messze lakik? hányévesek vagytok?

Ha ez még csak olyan "tini szerelem" akkor nehezen működne...

2012. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!