Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés? Elmenjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés? Elmenjek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja rámírt neten egy fiu, hogy ismerkedni szeretne velem, azóta minden nap beszélünk egymással neten több órát, és találkozni szeretne velem. A kérdésem az lenne, hogy elmenjek? Ugye a mai világ stb, de nagyon aranyos meg minden, és.soksz or úgy érzem, hogy csak őt izgatja,hogy mi van velem.. Na meg ott a másik dolog.. Ő 19 én 16.. Barátnőmet rá tudtam venni, hogy eljöjjön és messzebb legyen tehát az a fiu nem tudná, hogy ismerem meg minden de ha baj lenne akkor jobb azért hogy ott van és esteleg leütné vagy ilyesmi.. >_< ( én gyenge vagyok, meg nincsis igazán nagy szám, de ebben a barátnőm pont az ellenkezője.. )

2012. aug. 23. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy egy kávézóba mentek el,ahol mások is vannak?De azért jó ha ott van a barátnőd.Egy próbát megér ha már ilyen kitartó.
2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
próba cseresznye... jobb mintha otthon ülnél. De vigyázz a sráccal mert lehet hogy csak dugni akar. Ne add magad könnyen...
2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem kéne, idősebb is nálad, ebben a korban a fiúk kiszámolhatatlanok
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

láttad már? tényleg ő az,és nem egy 40 éves perverz?

Ha láttad semmi gáz,a barátnőd is ott lesz

2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szimpi találkozz vele, DE csak és kizárólag emberekkel teli nyilvános helyen. Kávézó mondjuk és ne engedd, hogy hazakísérjen. Így nem lehet bajod, és személyesen eldöntöd, hogy tényleg szimpi-e.
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp egy olyan helyre mennénk ahol sokan vannak ( akkor barátnőm sem feltűnő, főleg ha bámul is -.-" ) facebookon beszelünk és ott rengeteg kép van róla szval biztos nem egy 40es pasi.. (és egész helyes is ><)
2012. aug. 23. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
toszta bolondok vagytok, akkor már hívjon testőrt nem? Csak egy fiatal srác...
2012. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó végülis igen xD de akkor is.. A mai világban nem egy olyan eset történt, hogy xy- t megerőszakolták.. Nem szeretnék én is így járni + ismerem a saját személyiségem..
2012. aug. 23. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
figyelj én 20 rongyért vigyázok rád
2012. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, én itt a gyk-n ismertem meg egy nagyon szimpatikus lányt, és tervezem elhívni egy talira, remélem belemegy, láttunk egymást facen is, szóval semmi kamu. 19/F
2012. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!