Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 évesen hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen hogyan tovább? Nincs semmi ötletem, hogy így hogyan lehetne esélyem.

Figyelt kérdés
Ez így elsőre hülyén fog hangzani, de ez vagyok most (nem társkeresős szöveg): 23 éves férfi (fiatalabbnak nézek ki egy kicsit, de nem 10-nek). Szüleim meghaltak, egyedül élek egy szép kertes házban (saját), egyetemre járok, két nyelven beszélek, egy fokkal talán szebb vagyok az ördögnél, teljesen normális vagyok, alkalmi ivó, nem dohányzok, egészségesen élek, heti legalább 3x futok, motorozok, 173 centi és 73 kiló de inkább sportos testalkatú. Rövid barna haj, kék szem. Jó a humorom és nagyon szarkasztikus tudok lenni, de azért tudom hol a határ. A rosszindulatú kommentek előtt leírom, hogy a fentiek tények, semmit nem adtam hozzá vagy vettem el. Ugye milyen hülyén hangzik ez így leírva? De még csak elmondva is. Bárki aki ismer azt mondja, hogy egy lány velem megfogná az Isten lábát. A gond csak az, hogy senkihez nem mehetek így oda. Nem hiányzik mások szánalma a szüleim miatt, és nem is akarom, hogy beképzeltnek tartsanak. Nagyon hiányzik valaki az életemből, de bárki aki tetszik, elsőre csak egy átlagos srácot lát, akiből 12 egy tucat és itt el is vagyok vágva. Hogy lehetne így esélyem egyáltalán ismerkedni? Elsőre talán nincs is semmi bennem ami megfogna bárkit is. Még azt se tudom, hogy pontosan mi a kérdésem, egyszerűen csak remélem, hogy valaki okos leír itt valami tuti tippet. Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, de nem jutok egyről a kettőre. Na erre varrjon valaki gombot. Köszönöm előre is.
2012. aug. 24. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál magadról azt mutatja teljesen átlagos vagy! Csak az a bibi hogy a lányoknak nem kell átlagos, akiből minden utcában van 100 nekik csak az az egy kell aki a legjobb!
2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miből tartod el magad?
2012. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Esetleg menj be az ELTÉre, ott vannak lányok :-)


Jó, az most részben csak poén volt, de tényleg ismerek nagyon helyes lányokat, 20 és 30 között minden korút, akik nagyon kedvesek, helyesek, okosak, de kb annyira bátrak és magabiztosak, mint te. Esetleg el kéne járnod olyan helyre, ahol találkozhatsz velük. És nem hátrány, ha előveszed ott is a jobbik humorodat, meg egy picit kezdeményezel. És ami szerintem a legfontosabb: vedd észre, ha valakinek potenciális jelölt vagy. Ez nehéz, mert egy félénk valaki nehezen jelez vissza, de ilyenkor egy konkrét kérdés sokat segít. "Én arra megyek, van kedved velem sétálni arra?" Ennyi.


És ha nagyon babaképű vagy, növessz egy kis szőrt az álladra. Nekem is ezért van :-D többek között.

2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!