Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magasan lenne a mérce? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasan lenne a mérce? A lehetetlent kérem?

Figyelt kérdés
Olyan lányra vágyom, aki kedves, megértő, hűséges, kicsit félénk, gyengéd, kislányos külsejű, alacsony, vékony, filigrán alkat, van humorérzéke, lehet vele bármiről beszélgetni, nem halálkomoly, de tud komoly is lenni, ha kell. Imádja a szexet és kicsit perverz, pimasz, huncut. Szereti a spontán összebújásokat és vágyik is rá, kezdeményezni ő maga is az öleléseket, puszikat, csókokat. Szeret csak úgy az ölembe ülni és több időt velem tölteni is így akár, miközben átkarolom és szeretgetem.

2012. aug. 26. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet egy kicsit sok, habár sok pontban magamra ismertem.
2012. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:
...név szerint?...már csak ez következik.
2012. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is magamra ismertem a legtöbb alapján. XD

Nem lehetetlen úgy néz ki h ilyen lányt találj,de én nem ragaszkodnék teljesen ehez,mert így nagyon nehéz dolgod van.

2012. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki legalább olyan jól, mint Brad Pitt, vagy nincs luxusvillád, BMW-d és kilós fuxaid, akkor igen, a lehetetlent kéred.
2012. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó, azt láttuk, Te mit vársz el egy csajtól. Szép hosszú lista. Te mit tudsz ezért adni? Csak mert ha Te ennyi mindent elvársz, nem ártana neked is a toppon lenned...
2012. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Új hűtőszekrényt akartunk vásárolni.Tudod nekem volt egy elképzelésem, hogy milyen legyen.

180 cm magas az ajtaja jobbról balra nyíljon, 59 cm-nél ne legyen szélesebb. Ne legyen benne mélyhűtő része. Az elektromos kábel legyen olyan hosszú, hogy felérjen 2 méter magasra, mert a villanyszerelő oda szerelte a konnektort.

Ezüst színűt szerettem volna. Legyen benne szörpkészítő automata. Ne kelljen sűrűn leolvasztani, mert nincs sok időm.sok fiók legyen benne a polcok mellett. Ja és ne legyen nagyon drága!

Amit kaptunk: 2 méter magas, Fehér, a szörpkészítőt ki kellett szedni belőle, mert egy csomó helyet elfoglalt az ajtóban. Csak alul volt két fiók, a többi pedig polc.

Lehetett hozzá venni még fiókot az aló polcok helyére, ami külön költség volt. A zsinórja természetesen rövid volt, nem ért fel a konnektorig. Ezt is át kellett alakítani.

Mivel magasabb volt, így nem tudom a kistáskámat és a lakáskulcsot rátenni, ha hazamegyek. Egyetlen előnye az volt, hogy a férjemnek mindeggy volt, hogy milyen legyen, csak hűtse le a sörét, mire hazajön. Ennek megfelelt.Ennek ellenére már nagyon szeretem, mert elférek benne, mert a gyerekeim az isten kajáját is megeszik. Ahhoz pedig elegendő hely kell a hűtőben.

Na most térjünk vissza a te problémádhoz.

Azok a tulajdonságok, amiket Te leírtál megtalálhatóak a lányokban. Hidd el én tudom, mert sok barátnőm van.

Az egyetlen probléma az, hogy az álltalad felsorolt tulajdonságok nem egy lányban, honem 20-25 ben lelhetőek fel. Gondolom ennyi lányt nem tudsz eltartani, meg Magyarországon nincs többnejűség.

Most válassz a lányok között, de a sok jó tulajdonságok közül egy párról le kell mondanod, mintahogy nekem is le kellett mondanon a hűtőszekrénnyel kapcsolatos igényeim közül egy párról.

Nem beszélve arról, hogy amíg megtaláltam az elfogadható hűtőt, addig rengeteg energiámba tellett a felkutatása, és a pénz előteremtése, mert mondani sem kell, hogy nem volt olcsó. Nem ültem otthon az ölembe a régi hűtővel amelyik cirógatott a hűs lehelletével, hanem jártam a várost, meg böngészem a netet, hogy rátaláljak arra a hűtőre, amit már megszerettem.

Te mit teszel annak érdekében, hogy a szeretett kis cicád ott üljön az öledben és doromboljon neked?

A szövegedből kiderűl, hogy Te is csak nyafogni tudsz, hogy nincs egy rendes lány, aki Téged keres és elfogad téged istennek.

Sajnállak!!!!!

Lányok meg ne sértődjetek meg, mert nem gondollak benneteket hűtőszekrénynek, mint ahogy magamat sem.

Na helló

2012. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem tetszett a hűtös sztorid :)

igaz, ami igaz, a legtöbb nő szeret odabújni a párjához, stb. , meg a többi tulajdonság is, sok ilyen lány van, biztos találsz, csak ne itt keresgélj...inkább az utcán, vagy bárhol

én sem ismerkedem itt, egyébként sem egyeznek a paraméterek, ugye, egy medve, az más kategória...:)

2012. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

10:42 :D ott a pont!


Hát igen, szerintem kicsit túlzásba viszed az elvárásokat. Ezt sose értettem: Miért talál ki magának a legtöbb ember egy 'ideális" párt... Ha valakivel találkozol, megismered, és tetszik az egész lénye hát legyél vele együtt. De ha olyan "szerencsétlen vagy" hogy egyedül vagy, nem teszel az ügy érdekében semmit se, csak siránkozol, hogy ez kéne az kéne, plusz még ki is találsz magadnak egy (talán) nem létező személyt- akit megakarsz találni - sose leszel boldog. Ja igen, tegyük fel hogy létezik ez a személy, miből gondolod, hogy Te pont Te kellenél neki? Lehet, hogy ő is a tökéletesre vágyik és lehet, hogy nem te leszel az neki...

2012. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kell leszólni a kérdezőt, a lányok kb ennyit tudnak írni a külső elvárásaikról, és ők egyáltalán nem hajlandóak engedni belőle.
2012. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es neked nincs igazad nem kell brad pitt-nek lenni és bmw-vel mászkálni ehhez...

itt most nem az lett felsorolva h egy cicababára vágyik, és van ilyen nő jelenleg szerencsésnek mondhatom magam h találtam ilyet mostmár csak össze kell jönni vele :)

2012. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!