Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magasan lenne a mérce? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasan lenne a mérce? A lehetetlent kérem?

Figyelt kérdés
Olyan lányra vágyom, aki kedves, megértő, hűséges, kicsit félénk, gyengéd, kislányos külsejű, alacsony, vékony, filigrán alkat, van humorérzéke, lehet vele bármiről beszélgetni, nem halálkomoly, de tud komoly is lenni, ha kell. Imádja a szexet és kicsit perverz, pimasz, huncut. Szereti a spontán összebújásokat és vágyik is rá, kezdeményezni ő maga is az öleléseket, puszikat, csókokat. Szeret csak úgy az ölembe ülni és több időt velem tölteni is így akár, miközben átkarolom és szeretgetem.

2012. aug. 26. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak a cicababáknak, a rendes lányoknak se számít más a külsőségeken meg a pénzen kívül, és mivel mindenkinek nagyjából ilyen lány kell, amilyet a kérdező leírt, nekik bőven van miből válogatni, tehát csak a legjobbakkal állnak szóba.
2012. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos, én is a pontok kb 99,99%-ban abszolút magamra ismertem. Sőt, kb mindegyik illik rám.

De mondhatom ezt én is, mondhatja ezt egy 80 éves fogatlan vén banya is. Attól még, hogy itt, egy anonim fórumon írjuk neked, hogy igen, létezik, nem jelenti azt, hogy te a való életben is megtalálod azt a bizonyos lányt. Aki mellesleg szabad is éppenséggel, mert az ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező hölgyek hamar elkelnek (lásd: én sem vagyok éppenséggel szingli).

A hűtős sztori nekem is abszolút bejött, szerintem megfontolhatnád. Még ha kicsit le is adsz az igényeidből, akkor is megláthatod az előnyeit annak, amit először hibaként értékelsz, és nem illik bele az elképzeléseidbe. És később meg is szeretheted az egészet cakkunpakk, olyannyira, hogy meg se akarsz majd tőle válni.

Attól még, hogy elméleteket gyártasz a szemedben ideális nőről és annak létezéséről, attól még nem repül az öledbe rögtön. A lányok nem kedvelik a nyafogós, ábrándozó férfiembert, ellenben aki tesz is a vágyaiért, az már sokkal inkább.

Mozdulj ki otthonról, és hús-vér nőkkel ismerkedj, akkor majd megtalálod azt, akit neked szánt az ég. És még az is lehet, hogy nem pont olyan lesz, amilyet te most itt leírtál. (Ha érdekel, az én abszolút férfiideálom a sötét, kissé hosszabb hajú, sötét szemű, kissé izmosabb testalkatú magas pasi lenne- külsőre, ugyebár. A párom kopasz, szakállas, a sötét szem stimmel egyedül az előzőleg leírtak közül. Mégis rajongok érte és egy istenért nem adnám senkinek. Remélem, érthető a tanulság belőle.)

2012. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most le lehet szólni,de én is ilyen lányra vágyom,de,úgy mint a bájkeverő c filmben,itt is mindig van vmi,ami nem úgy alakul...
2012. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!