Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyire sok kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire sok kis utálatos, felszínes tini lány manapság? Ez annyira kiábrándító!

Figyelt kérdés

Miattuk már kiábrándultam az egész női nemből és nincs is kedvem folyton megalázni magam, hogy képet mutatok fb-n, mert kb. a 90%-uk egyből eltűnik, mert gondolom nem vagyok az általuk várt atom pasi. Justin Bieber klón vagy nem is tudom mire vágynak ezek. Tetszettem már nem is egy lánynak, de akkor is több az ilyen kis önbizalomromboló tini lány, aki miatt egyre több utálatot érzek a lányok iránt és nem is hiszem, hogy van már rendes köztük, aki ne a külső alapján választana barátot. Én bezzeg vagyok olyan rendes, hogy a számomra nem vonzó lányokkal is szívesen ismerkedem. Utcán, buszon nem is egy lánnyal szeemztem már, sőt fordultak utánam vissza lányok, ha ilyen történik egy sráccal akkor csak nem lehet olyan ronda, igaz?

Fiatalabbnak nézek kia koromnál, felnőtt létemre, nem nézek ki 18-nak sem. Volt lány, aki el sem hitte, hogy még nem volt barátnőm, mert helyes vagyok szerinte. Nem is értem akkor miért ez a sok elutasítás kép alapján fb-n főleg. Ennyire sok a válogatós, felszínes lányka, aki tökéletes pasira vár még tiniként vagy mi a gond?



2012. aug. 26. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire sok a szánalmas pénzéhes ribanc :). Ha van sok pénzed már nyerő vagy...
2012. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ő...

Tényleg elég sok az olyan lány, amit leírtál, de azért még ne ábrándulj ki :)

Vannak normális, kedves lányok is, akik önmagukért szeretik a partnerüket.

És csak keresni kell őket, méghozzá kitartóan. Egy olyan férfi, aki nem kitartó, tényleg nem jó semmire, már bocsánat, hogy így fogalmazok.

Szóval csak keress nyugodtan, mert biztos vagyok benne, hogy fogsz találni, ha helyes vagy, akkor meg pláne! (Bár inkább mondd azt magadról az elején, hogy átlagos vagy, és akkor még meg is lepődnek, mikor kapnak képet :P)

2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért van ennyire sok felszínes srác manapság? Ez annyira kiábrándító!


Két oldala van az érmének.

2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Két oldala van, viszont srácokból léteznek nem felszínesek is, lányokból pedig nem. És azért valóban nem a lányok a hibásak, ha nem nézünk ki jól, azért viszont igen, h emiatt esélyt sem adnak.
2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

"srácokból léteznek nem felszínesek is, lányokból pedig nem"


Mert ismersz MINDEN EGYES lányt a világon? Ne tegyünk már ennyire sekélyes kijelentéseket...

2012. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 20+ év alatt sose találkoztam eggyel se, és sose láttam csúnya, alacsony, csóró srácot bnővel, akkor sztem van vmi alapja, h ilyet jelentsek ki.
2012. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kár, h nem csak a tinilányok ilyenek, hanem sok a húszas éveiben járó nő is hasonló viselkedésű.


Ettől független is hiszek a normális lányok létezésében és továbbra is keresem őket! :)

2012. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vannak kivételek, de mivel én pont tinilány vagyok talán jobban átlátom a helyzetet. A lányok többsége (szerintem) nagyrészt a külsőségek, pénz, és a társadalomban elfoglalt pozíció alapján ítél. Ha megnézed hétvégén sokkal több részeg tinilányt látsz az utcán, mint felnőtt nőt. :D Túl nagynak érzik magukat. (Nem akarok álszent lenni, sokszor én is szeretnék idősebb lenni:)) Hidd el tuti van olyan lány aki nem csak a külsőd alapján ítél. Csak győzd kivárni! :P
2012. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,már megbocsáss,de ha te a facebookon akarsz nőt szerezni magadnak,akkor egy szerencsétlen puhap*cs lehetsz... Csak szólok,ott a 10.000.- ből egy normális lány,ha akad. Ne legyél puhap*cs,keresgélj a való életben,ne pedig itt siránkozz. Ha pedig annyira utálod a női nemet,legyél meleg,és ne sírj itt nekünk... Rengeteg szemét nő van,de van normális is,ha pedig ezt nem akarod belátni,esélyt sem adsz,akkor semmi értelme itt ,,segítséget" kérni tőlünk. A fejedben változtass elsődlegesen...
2012. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11:24-nek van igaza. Mindenütt anyagias, sekélyes buta libák vannak. Ha nem lóg ki egy köteg Deák Ferkó a zsebedből kocsikulccsal együtt, már le se szarnak. Aztán hogy megsértődnek hogy a fejükre olvassuk az igazságot!


12:08, tudod ha egy almának 99%-a rohadt, nem fogod te azt az 1%-ot megenni belőle.

2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!