Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen, ha mondjuk az utcán látok egy helyes fiút, messziről még rá nézek, de amint közelebb jön, mintha leblokkolnék, le nem veszem a szemem a járdáról, és nem merek többet ránézni. Felismerem a hibáimat, de egyszerűen nem tudom, hogy hol kéne elkezdeni a változtatást, hogy kicsit bátrabb legyek, merjek mosolyogni, csak úgy… Tanácsok, ötletek? 18/L
2012. aug. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a "leszarok mindenki" hozzáállást .Nekem növelte az önbizalmamat!
2012. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz máshogy változtatni: fejest kell ugrani. Még ha idétlenre sikerül is az a mosoly, akkor is, megtetted, nem lett belőle tragédia. Idővel már nem fogsz félni. Esetleg egy barátnővel közösen is csinálhatjátok, akkor kevésbé leszel feszült. Velem legalábbis így volt =)

Sok sikert!

2012. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem valami kötelesség!!!Nem is értem miért akarja mindenki szanaszét vigyorogni magát.


Szerintem csak az is elég ha félelem nélkül megnézed magadnak az emberek arcát,az már megint más ha tetszik és ő is mintha érdeklődő volna,akkor pont a mosoly a kulcs.

Szóval ne tekints az emberekre úgy mintha mások lennének mint amik,ugyanolyan emberek mint te,tele hibákkal,sok közülük szintén szorong,szintén a járdát pásztázza ha el mennek mások mellett.Amikor előjön benned a "légyszíves ne bántsatok azért mert gyengébb vagyok" nézeted akkor erősítsd meg magadban hogy ugyanolyanok mind mint te is vagy,és az emberek igen kis százaléka szereti bántani a társait,de ha ezt is nézzük miért pont téged keresne ez a pár százalék,van nagyobb gondjuk a legtöbbjének mint tégéd lenézni. :)


(Egy emiatt pszihoterápiás csoportot is megárt 25 éves)

2012. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, azzal nincs gondod, hogy akár beszélgetés közben tartsd a szemkontaktust, pl. egy teljesen vadidegen emberrel? Mert ha igen, akkor ott kellene kezdened a probléma gyökerénél! Ha meg csak attól félsz, hogy eluralkodnak rajtad az érzelmeid, és vmi olyat teszel lányos zavarodban, hogy beégsz, akkor jobb ha belenyugszol, hogy csak egy hüllő hidegvérű teljesen. Sztem ilyen helyzetekben sokan bakiznak, és beszélnek zöldségeket is.
2012. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!