Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is észrevettétek milen alacsony szintre jutottak a mai lányok? Egyáltalán érdemes még ismerkedni van egyáltalán értékes lány ebben az országban, aki még nem foglalt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Te vagy az élő bizonyíték arra - a kérdésed alapján - hogy bizony a mai férfiak is elég alacsony szintre jutottak.


De azt tanácsolom neked, Te ne ismerkedj. Te úgyis csak alacsony szintre jutott lányok létezéséről hallottál. Azonkívül pedig MINDENKI foglalt. Érdekes, más vajon hogy talált normális lányt magának. Az élet nagy kérdései, nemde?

2012. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Ti aztán tudtok általánosítani a női nemre.....NEM MINDENKINEK A KÜLSŐ SZÁMÍT, AZ ANYAGI MEG PLÁNE NEM!!

Egy srác lehet tőlem közmunkás is, ha emberileg olyan a viselkedése, amivel levesz a lábamról.


Azt meg hagy én döntsem már el, hogy ki számomra a jóképű!

2012. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ha nem minden lánynak a külső számít, akkor mutass egy olyan srácot, aki alacsony, csúnya, csóró, és mégis van (magyar) bnője!
2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:

ekkora lúzereket...édes istenem..

Mutatok én neked olyat is akinek lába sincs és mégis van párja szóval talán elgondolkodhatnátok azon,hogy mi a baj a BELSŐTÖKKEL!! Nem itt kell folyamatosan siránkozni hanem felemelni a kis seggeteket és kimenni az utcára kezdeményezni.Nyomorultak...

2012. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezek, minden lány élből elutasít a külsőm miatt. Mielőtt ezzel jönnél, nemcsak a ribancok és nemcsak a szép lányok, a rendesek és a csúnyák is. Erről ennyit.
2012. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem sincs barátom, de nem magamat sajnáltatom, mert akkor ugyanott tartanék, ahol te!!!
2012. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:

Mért mia az isten baj van a képeddel?? Ragyás vagy?- Menj kozmetikushoz vagy olvass utána házilag mit tehetsz.

Dagadt vagy?- fogyj le

Szarok a ruháid és nincs pénzed újra? - Menj turkálóba nem szégyen,sokszor vannak jó cuccok

Ronda a hajad?-vágasd le

büdös vagy? - fürödj

Olyan nincs hogy ezek után nem találsz magadnak senkit.Szerintem nem a külsőddel van baj hanem az agyaddal!

2012. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, ez már önmagában kizáró ok + a fejem is ronda, genetikailag. Nem részletezem ennél jobban, mert sztem senkinek sincs kedve itt fél oldalt olvasni.
2012. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

szóval te teszed fel azt a sok "alacsony vagyok lesz nőm?" kérdést.

szánalmas vagy

2012. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Én is alacsony vagyok tényleg nagyon felszínesek a mai lányok, csak a magas fiúknak adnak esélyt. Még a csúnya, kövér lányok is úgy bántak velem, mint valami szörnnyel. Én tudom az okát: mindnek szuper pasi kell külsőre.
2012. szept. 1. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!