Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is észrevettétek milen alacsony szintre jutottak a mai lányok? Egyáltalán érdemes még ismerkedni van egyáltalán értékes lány ebben az országban, aki még nem foglalt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
59%
Mert a pasiknak nem a nagymellű, de vékony, csodaszép arcú stb stb csaj kell? Jaj, hagyjuk már ezt az ostoba általánosítgatást. Akinek tényleg megnyerő a személyisége, a kisugárzása stb, annak nem kell tökéletesen kinéznie, sem 180+ centinek lennie ahhoz, hogy érvényesüljön.
2012. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

bennem vannak értékek és nem vagyok foglalt.


25L

2012. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Na ja mindenki ezt mondja aztán kiderül, hogy a legaranyosabb lányok a legaljasabbak...
2012. szept. 1. 20:46
 34/37 anonim ***** válasza:

18:51 Nemcsak én, ebből is látszik, h van benne vmi, mert más is jár ugyanebben a cipőben.

20:01 Képzeld, nemcsak az olyan csajok kellenek, mert nekünk veletek ellentétben nemcsak a külső számít.

2012. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, elkoltoztem Magyarorszagrol, mert nem talaltam olyan fiut aki intelligens, kedves, erzekeny es tenyleg meg akart ismerni es nem csak szexet akart.
2012. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nincs annak, hogyha felszínes srácok nyavalyognak azon, hogy "milyen felszínesek a mai lányok". Ezzel csak magatokat írjátok le, szerintem nem valószínűséggel ti sem lehettek jobbak csak azért mert sóvárogtok jólelkű, rendes csajok után.

Egy elfogult emberi léleknek, aki nem túl nyitott az igazságra, ahelyett kiszűri a maga igazságait a világból, van egy olyan tulajdonsága, hogy a hozzáhasonló embereket, vagy azok tulajdonságait veszi észre. Kb. ti is ezt csináljátok, hogy bemeséljétek magatoknak.


Amúgy már első látásra feltűnt, hogy furcsa kérdés. "Alacsony szintre jutottak a mai lányok". Mihez viszonyítva? Érdekes logikája van. Úgy érzem, úgy próbálja ócsárolni a nőket, hogy közben nem veszi számításba a foglalt nőket.(amúgy tény, hogy nem ismerhettek minden lányt, pláne olyan közelről, hogy így ítélkezzetek fölöttük).Akkor már inkább úgy helyesebb, hogy "alacsony szinten vannak a szingli lányok". ami nem meglepő, talán épp ezért szinglik.

Amúgy feltenném a kérdést, te mitől érzed magad értékesnek, ha értékes lányok után sóvárogsz? A kérdésedből eléggé nyilvánvalóan kiderül, hogy nem vagy az, különben nem foglalkoznál ezzel, pláne nem tennél fel ilyen elrettentő kérdést. Én úgy vélem, egy értékes srácnak elég egy értékes lány, akit gondosan kiválaszt és megszerez a maga értékes módján. Nem próbál betekintést nyerni az "ócska ribik körébe", hogy ott próbálkozzon szerencsétlenül, majd sikertelenül rimánkodva, "milyen alacsony szinten vannak a lányok." Úgy vélem, csakis azért hordod le a "felszínes r*bancokat" mert azelőtt azoknál próbálkoztál.

Amúgy az is hülye felfogás, hogy valakire elfogultan ráfogjuk, hogy értékes, de felszínes, majd ebből rögtön csinálunk egy elméletet, mi szerint nem érdemes lányokkal foglalkozni.

Amúgy pusztán annyitól, hogy "szép pasija van", miért felszínes valaki? Felszínes az, aki így látja a történést. Talán semmit sem tudsz az illető kapcsolatról, de ráfogod, hogy felszínesség hajhászaktról van szó. Szerintem pont a szép fiúkra illik rá legjobban az, hogy jólelkű, szóval nem lőttek bakot vele. Nem általánosítani akartam, csak rávilágítani, hogy értékes lányoknak nem csúnya pasik közt kell keresgélni, mert nincs szabály, hogy csak azok "jólelkűek", sőt. Nem hiába van a mesékben is, hogy a csúnya sárkányok, és boszorkányok jelképezik a gonoszságot. Emberek-közt is tapasztalni lehet, és peches, szingli nőócsárlók között is.

Amúgy az általatok megítélt "értékes nő" is milyen szempontból értékes? Szóval milyen elmélet folytán nem helyes neki kapcsolatot folytatni egy szép fiúval? k*rva nagy felszínes rálátások folynak itt. De szerintem helyes volna az egészet eldobni, nem törődni fölösleges filozofálgatásokkal, és inkább ismerkedni értékes nőkkel, akik bármilyenek is legyenek, csúnyák, szépek, vagy buták, majd attól válnak értékessé CSAKIS SZÁMOTOKRA, hogy szeretetet nyújtanak nektek. Bár ekkora utálat és önismerethiányban kétlem, hogy ilyesmi történjen.

Talán nők között is van bizonytalanság, ismerkednek-flörtnek másokkal, majd rájönnek, hogy nincsenek egy hullámhosszon másokkal, és lekoptatják őket(persze vannak ócska kivételek).De ettől nem vállnak felszínessé. Csak az utánuk hagyott utálkodó népségek.

2012. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
bocsánat a fogalmazásért:|. szokásom félrebillentyűzni, de remélem érthető volt a mondandóm.
2012. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!