Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is észrevettétek milen alacsony szintre jutottak a mai lányok? Egyáltalán érdemes még ismerkedni van egyáltalán értékes lány ebben az országban, aki még nem foglalt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%
Miért??? Mond meg miért engedik a szüleid azt hogy ha fogyatékod van akkor azzal gép elé engednek???
2012. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%

,,Nem érdemes. Az a kevés lány, akiben még van vmi érték, már rég foglalt. A többi csak szexre jó. "


Tiltakozom, mert ezek szerint Magyarország összes szingli lányát ismerheted....ja, bocs, engem nem.

2012. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen vannak olyan lányok,akikkel érdemes foglalkozni, csak őket nem nagyon veszik észre.Egyrészt mert sokkal okosabbak,mint az agyonszoláriumozott, két réteg vakolatot hordó, leggingset farmerként hordó,tükörben csücsörítős profilképes, beszélni nem tudó igénytelen ribipi-csák, másrészt meg mert a srácok félnek attól,hogy komolyabb beszélgetésbe kelljen bonyolódniuk velük. Ez attól függ főleg,hogy milyen korosztályról beszélsz kérdező,mert megnyugtatlak, 25 fölött még léteznek normális,jóravaló,okos,tanult és intelligens lányok. Csak nekik már nem biztos,hogy egy huszonéves idióta srác kell,aki a farkára hallgat,hanem kicsit idősebb, 28-32 éves pasik.
2012. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok,de akkor nem találsz egyet sem,ha a gyakorikérdéseken keseregsz-e, hogy léteznek-e. Nemcsak a lányok szintje lett alacsony. Mindenki olyan embert keressen,és olyan elvárásokat állítson fel,aminek saját maga is meg tud felelni,ennyi az egész kulcsa. Siránkozással nem fogod megtalálni álmaid nőjét,ezt jobb,ha már most megérted. Amúgy meg azzal,hogy általánosítasz,lehet,hogy épp eltaszítod magad attól a lánytól,akit egyébként keresel... gondolkodj el ezen.
2012. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
62%

"Nem érdemes. Az a kevés lány, akiben még van vmi érték, már rég foglalt. A többi csak szexre jó."


Te most vagy egy nagyon megkeseredett lúzer idióta vagy,aki még életében nem volt nővel,vagy lusta vagy ismerkedni... miért kell általánosítani? Na látjátok,EZÉRT foglaltak a normális lányok. Mert mi olyan FÉRFIAKKAL vagyunk együtt,akik határozottak,tudják kik,tudják mit akarnak és nem félnek tenni érte,valamint veszik a fáradtságot,hogy a két mell-két láb - és ami közötte van - színvonal fölé lássanak... nem itt kell hisztizni,hogy miért nincs senkitek lúzerkéim,hanem felállni a gép elől és elmenni ismerkedni! Senki sem mondja,hogy könnyű,mert nem az! De megéri,mert igen,lássatok csodát,vannak normális lányok, akik nemcsak szexre jók... én egyik vagyok közülük,éppenséggel foglalt. Úgyhogy ne itt siránkozzatok,hanem emeljétek fel a seg-eteket és menjetek ismerkedni!

2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Inkább olyan férfiakkal vagytok együtt, akik jól néznek ki. Mert hiába vagytok normálisak (már ha az vagy), azért ugyanolyan felszínesek vagytok ti is, mint a ribik.
2012. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

Off: utolsó hozzászólónak üzenem:


Te milyen vagy?


Komolyan megismernélek, mert a végén még pozitív csalódást okoznék Neked! :)

2012. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Kicsi vagyok és csúnya, úgyhogy nem hiszem h annyira meg akarnál ismerni ;)
2012. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Én nagy és szőrös vagyok.
2012. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
16-ossal egyet értek. Attól, hogy egy lány komoly kapcsolatot akar és intelligens, ugyanúgy csak a külsővel és az anyagiakkal foglalkozik, de ez fordítva is igaz, még ha szerintem nem is annyira.
2012. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!