Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki belefáradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki belefáradt a reménytelen párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkoztam személyesen, neten egyaránt egy lánynak sem kellettem. Én tudnék szeretni, de senkinek sem kell a szeretem. El kell fojtanom a vágyaimat is és kezdek beleőrülni ebbe. Már azon gondolkozom, hogy prostizni kezdek el, mert más lehetőségem így mindjárt 23 évesen úgysincs. Ahogy ismerkedtem lányokkal úgy ébredtem rá, hogy olyan angyali teremtések, akiket én kerestem nem is léteznek. Sőt, minél aranyosbb külsőre egy lány annál nagyobb rib@nc többnyire, nagy sajnálatomra. A nagy darab lányok mellett meg hülyén néznék ki, meg nem is tudok vonzódni hozzájuk testileg. De jobban zavar, hogy jellemre megfelelő lányt nem találtam. Rossz egyedül, hogy senkit sem szerethetek és senki sem szert viszont. GYakran álmodozom arról, hogy van egy lány, akit megölelek, szeretgetek, de úgy néz ki ez már csak álom marad a számomra.

Amint lesz elég pénzem elnézek egy prostihoz, már elegem van, hogy egy normális, szeretnivaló és egyedülálló lányt sem találtam, aki legalább kicsit is érdeklődést mutatott volna az irányomba, én peidg mindent megtettem, amit tudtam.

Arra jutottam, hogy aki ronda és nem nagy darab az megszívta, nem lehet vonzó jelenség. Csak azt bánom, hogy a szerelmet nem lehet megvenni csak a szexet.



2012. szept. 1. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lásd van akinek rosszabb:én sosem kerestem :/
2012. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te f*sod ezeket a kérdéseket... De jobban oda kellene figyelni, az előbbi is a "GYakran"-nál volt elrontva. ;)
2012. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Én nem fáradtam bele,nem is tudom megszámolni mennyi alkalmi kapcsolatom volt,komoly 1-5éves kapcsolatom is volt három is,ha a mostaninak vége lenne,lesz azután is vki ez holtbiztos.

Szánalmas aki nyavalyog,sajnáltatja magát,tégy érte barátom!

2012. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én már most belefáradtam 25 évesen
2012. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

ne hisztizz már...ez van most mit vársz mit tegyünk? vegyünk neked egy barátnőt aki tetszik és aki szeret?

ez van szar van

2012. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel az, hogy valaki ki van gyúrva nem jelent semmi előnyt! Lásd: Én ki vagyok gyúrva elég rendesen, még is katasztrófa a szerelmi életem :D De pont lesz@rom. Prostizni soha nem fogok, egy éjszakázni se, inkább nem szexelek...
2012. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van ennél rosszabb. nekem volt barátnőm, olyan jellem azokkal a belső tulajdonságokkal, amiket én kerestem. Legalábbis úgy gondoltam. Na aztán csalódtam benne. Nem részletezem. De annál rosszabb nincs!
2012. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én meg a reménytelen párkeresőkbe fáradtam bele....

akik túl sokat várnak tőlem, szerelmet meg örök hűséget, ásó kapa nagyharanggal

szexet, vidámságot, egy szépnek mondott lány társaságát meg tudnám adni - azt hinné az ember hogy ezzel megelégedik egy átlag pasi de csodákat akarnak

2012. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a reménytelen albérletkeresésbe fáradtam bele...úgy unom.



Az utolsó mondatod meg hülyeség.

2012. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os. Error.


Hogy lehet, hogy ki vagy gyúrva és nem részesíted előnyben az egyéjszakás kalandokat?

2012. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!