Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki belefáradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki belefáradt a reménytelen párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkoztam személyesen, neten egyaránt egy lánynak sem kellettem. Én tudnék szeretni, de senkinek sem kell a szeretem. El kell fojtanom a vágyaimat is és kezdek beleőrülni ebbe. Már azon gondolkozom, hogy prostizni kezdek el, mert más lehetőségem így mindjárt 23 évesen úgysincs. Ahogy ismerkedtem lányokkal úgy ébredtem rá, hogy olyan angyali teremtések, akiket én kerestem nem is léteznek. Sőt, minél aranyosbb külsőre egy lány annál nagyobb rib@nc többnyire, nagy sajnálatomra. A nagy darab lányok mellett meg hülyén néznék ki, meg nem is tudok vonzódni hozzájuk testileg. De jobban zavar, hogy jellemre megfelelő lányt nem találtam. Rossz egyedül, hogy senkit sem szerethetek és senki sem szert viszont. GYakran álmodozom arról, hogy van egy lány, akit megölelek, szeretgetek, de úgy néz ki ez már csak álom marad a számomra.

Amint lesz elég pénzem elnézek egy prostihoz, már elegem van, hogy egy normális, szeretnivaló és egyedülálló lányt sem találtam, aki legalább kicsit is érdeklődést mutatott volna az irányomba, én peidg mindent megtettem, amit tudtam.

Arra jutottam, hogy aki ronda és nem nagy darab az megszívta, nem lehet vonzó jelenség. Csak azt bánom, hogy a szerelmet nem lehet megvenni csak a szexet.



2012. szept. 1. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért ne ad fel, én is így érzek, de még nem mondtam le végleg a dologról. Tarts szünetet a keresésben, ne görcsölj rá. Lehet, hogy pont akkor sikerül, amikor nem is számítasz rá.

Prostit meg felejtsd el! Csak a pénzed kell neki, nem fogsz szeretetet kapni tőle.

Nem utolsó sorban pedig fiatal vagy még, bármi összejöhet.

Sok sikert Neked!

2012. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!