Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is elkeserít ez a reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is elkeserít ez a reménytelen párkeresés?

Figyelt kérdés

Nem írhatom ki honnan valósi vagyok, mert egyből törölnék a kérdést, pedig szeretném, mert akkor legalább környékbeli lányokkal ismerkedhetnék végre. Egy kicsit sok ez már, hogy minden lány, akit megkedvelek és ő is engem távol él tőlem.


Nem is értem a környékemen miért nem tudok egy nekem tetsző lánnyal sem közelebb kerülni egymáshoz.


Igaz, nagy részük foglalt, de aki mégis szabad az is olyan flegma, beképzelt vagy csak elutasító, érdektelen az irányomba.


Egy lányt keresek és mégsem találom, míg másnak minden héten más nője lehet. Miért ilyen igazságtalan az élet?


Tényleg csak a külsőm miatt nincs barátnőm vagy inkább az önbizalomhiány, gátlásosság a fő ok? Vagy a kettő együtt?


Sok kérdésem van, de biztos válaszokat egyre sem kapok.

De ennél is rosszabb, hogy tudnék szeretni, de engem senki sem szeret viszont a lányok közül és nem értem az okát. :/



2012. máj. 16. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátom tudd nagyon is... Igen elkeserít!
2012. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettem az írásodba!! ^^
2012. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, ez jó vicc! :D
2012. máj. 16. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor tudnánk válaszólni ha ismernénk a belsőd és látnánk a külsőd, lehet nincs is veled semmi baj, nem mindig azoknak van párjuk akik szépek, jó körökben kell mozogni. Gimimben van egy lány aki szintén hetente váltogatja a pasijait, de olyan karvaly orra van, smink nélkül horror filmbe illő látvàny, és sok szép làny meg szingli
2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Deeebrecen... :)
2012. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem annyira elkeserít, hogy már nem is foglalkozom vele. Inkább élem az életem... szenvedjen a válogatással az akinek 2 anyja van.
2012. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!