Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van Budapesten olyan szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten olyan szórakozóhely, ahol nem a tizenéves gyerekek, illetve az éppen gólyaként felvett hallgatók fiatalok tombolnak?

Figyelt kérdés

Olyan helyre lennék kíváncsi ahol a saját korosztályom jár és komoly szándékú emberek járnak, akik esetleg családalapításon is gondolkodnak. (Féktelen bulihelyekkel sincs semmi bajom, de most már komolyabb lányokkal is ismerkednék)


(Egy 24 éves "fiatalember")


2012. szept. 5. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem, hogy hogy jön ide a "hitgyüli".

(Első kommentre írtam, hogy néha ellátogatok templomba is)

Az eredeti kérdés az lenne, hogy ismeretek-e olyan helyet, ahol lehet ismerkedni,beszélgetni, meginni max egy-két sört, hogy másnap még emlékezz hogy merre jártál. A legtöbb felkapottabb helyet elözönlötték olyan fiatalok, akiknek inkább otthon az ágyban lenne a helye, más korosztály, bár lehet, hogy én vagyok aki kiégett.

(Nem célom részeg tizenévesek szüzességét elvenni)

2012. szept. 5. 17:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Hátöööizééé... konditerem, jóga-óra... táncsuli, könyvtár, színház...
2012. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!