Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk van itt köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van itt köztetek olyan akit mindig elutasitanak a lányok? Mi az oka? Nem érzitek bitang rosszul magatokat mikor a haver vagy csak egy járòkelő egy rendkívül szép lánnyal csòkolòzik vadul a közeletekben?

Figyelt kérdés
Mert en akkor mindig a pokolba kivanom oket es magamat is?hogy rondanak szulettem.es meg egy atlagon aluli kinezetu lany is elutasit. Bar meg sem szulettem volna. Pedig nem vagyok alacsony sem annyira, 175 cm, sportos is vagyok meg rosszul sem oltozok. DE azt ttapasztalom hogy ha az arcom nem jon be nekik(egyiknek sem jon be) akkor hiaba mutogatok, kapalozok, szepen udvarolok stb, mindig elutasitas a vege. Ebbol meg vegkepp elegem van. Vagy magamban vagy masban fogok kart tenni ha ez nem valtozik meg.
2012. szept. 6. 11:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez az élet egyik igazságtalansága, sajnos
2012. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De en ebbe nem akarok beletorodni, ami jar a helyesebb pasiknak, az jar nekem is. Ettol meg nem vagyok kevesebb toluk. Sot sok mindennben jobb vagyok mint a legtobb ember. De ez nem erdekli a lanyokat, legalabbis az a 26 ot aki durvan elutasitott ez nem erdekelte.
2012. szept. 6. 12:02
 3/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ar arcod a gond, hanem a kisugárzásod. Tehát ahogy érzed magad, azt a másik is megérzi. És az írásodból ítélve az nem a legjobb érzés, szóval ne csodálkozz mások reakcióin. (Az eddigi kapcsolataimért nekem szinte semmit se kellett tennem.) 24F
2012. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Figyelj én azt hiszem h mindenkinek meg van a párja és egyszer majd találkozol avval aki elfogad olyannak aki vagy
2012. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kevesebb azert mert nem modellnek szulettem. Az atlagos lanyokra szoktam szemet vetni. Tehat nem a szepekre. De az atlagoknak is mind olyan magas az igenszintje, hogy ha egy picit is elter a mai diszpasi idealtol akkor meg baratnak sem jo az a pasi. Lefalabis ennek a 26 nem annyira szep lany eseteben mindig ez volt a felallas.
2012. szept. 6. 12:05
 6/27 A kérdező kommentje:
24 f, gondolom.azert nem kellett semmit sem.tenned, mert jol nezel ki arcilag es nyert ugyed van igy a legtobb lanynal.
2012. szept. 6. 12:07
 7/27 anonim válasza:
100%
szeme.tek a tinicsajok az biztos,és nem azért irom mert nem kellek nekik ugyhogy értem amit a kérdező ír
2012. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jól nézek ki arcilag is, de ez hiába lenne ha a kisugárzásom negatív és görcsös lenne..de úgy látom te már eldöntötted mit gondolsz, csak akkor nem értem mindek itt kérdéseket feltenni. 24F
2012. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Legyél bunkó, ne figyelj rá, ne hívd vissza.. stb.

Furcsán hangzik, de próbáld csak ki. :)

20/L

2012. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
próbálkozz a szépeknél.
2012. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!