Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk van itt köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van itt köztetek olyan akit mindig elutasitanak a lányok? Mi az oka? Nem érzitek bitang rosszul magatokat mikor a haver vagy csak egy járòkelő egy rendkívül szép lánnyal csòkolòzik vadul a közeletekben?

Figyelt kérdés
Mert en akkor mindig a pokolba kivanom oket es magamat is?hogy rondanak szulettem.es meg egy atlagon aluli kinezetu lany is elutasit. Bar meg sem szulettem volna. Pedig nem vagyok alacsony sem annyira, 175 cm, sportos is vagyok meg rosszul sem oltozok. DE azt ttapasztalom hogy ha az arcom nem jon be nekik(egyiknek sem jon be) akkor hiaba mutogatok, kapalozok, szepen udvarolok stb, mindig elutasitas a vege. Ebbol meg vegkepp elegem van. Vagy magamban vagy masban fogok kart tenni ha ez nem valtozik meg.
2012. szept. 6. 11:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

én magamról tudom miért nem kellek, mert 166 cm vagyok.


bármit megadnék ,hogy akkora legyek mint te. 175 cm.

2012. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja. Engem. Én nem kellek egy lánynak sem, mert alacsony, vékony alkatú vagyok és szerintem a fejem is ronda.
2012. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
En sem kellek senkinek, mert ronda vagyok.. Minden lany elutasit...... 19/F
2016. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Minden lány elutasít...... A külsőm az oka...... Már sokan mondták, hogy ronda vagyok........ :( 20/F
2017. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem kellenek itt ezek a hülye dumák hogy "legyél pozitív kisugárzású" meg stb. Maradjunk annyiban hogy a kisugárzásod pont nem ér semmit, ha külsőleg olyan vagy amilyen. Ezek mind ilyen álszent dumák, főleg a lányok részéről. Mai világban a külső számít leginkább, továbbá a financiális háttered (bár ez utóbbi ronda külső mellett is működik).

Szóval nem kell itt nyomni ezeket a szövegeket hogy "legyél pozitív, változtass a kisugárzásodon" stb stb, mert mindannyian tudjuk hogy nem az számít elsősorban.

És az is tény, hogy főleg a fiatalabb tinilányoknak, olyan magas elvárásaik vannak, hogy az tényleg félelmetes (és itt most nem az olyan alap dolgokra gondolok hogy igényesség, udvariasság, stb) de viszont ők meg cserébe kb semmit nem tudnak nyújtani. Olyan buta a többségük hogy az elképesztő.

Tudom hogy sokan le fognak most ezért pontozni, de nem izgat.

2019. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Már most is elég bunkó, amiket ír, megy itígy
2020. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
A 12-es mi a lőcsös hímvesszőmért is van lepontozva??
2020. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!